Granulki do Udrożniania Rur Drain Clear Granules

Granulki do udrożniania rur automatycznych fm
Granulki do udrożniania rur. Produkt niezbędny w każdej łazience i kuchni, skuteczny i wyjątkowo przydatny. Możesz na nich polegać. Rozpuszczają tłuszcz, włosy i odpadykuchenne. Przedzierają się nawet przez stojącą wodę – nic ich nie zatrzyma. Stosować co najmniej raz w miesiącu.

Jak stosować granulki do udrażniania rur?

Sposób użycia: Wsypać dwie nakrętki preparatu do odpływu zlewu, wanny lub muszli klozetowej.
Wlać około 0,5 litra ciepłej wody (80 C) i pozostawić na 15 minut. Spłukać dużą ilością wody. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Zaleca się stosowanie rękawic gumowych. Nie używać do instalacji z aluminium. Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30°C. Otwierać ostrożnie. Nie zgniatać butelki.
Składniki: > 30% wodorotlenek sodu.
Granulki do udrożniania rur FM WORLD stosuj profilaktycznie jeden raz w miesiącu, a problem zatkanych rur przestanie dotyczyć Twojego mieszkania. Produkt ma właściwości drażniące, więc przy używaniu trzeba być bardzo ostrożnym. 

Kret granulki.
Waga: 500 g.
Kod: 706001
Cena: 55,00 złkret granulki do udrożniania rur karta charakterystyki

4 komentarze:

 1. Anonimowy19:59

  Magiczne granulki, które od razu zaczynają działać. Najlepszy sposób na profilaktyczne czyszczenie odpływu. Spróbowałem tego pierwszy raz i byłem mile zaskoczony. Stosować przynajmniej raz w miesiącu. Kup ten granulat FM, a nie pożałujesz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy12:42

  Nie dziwię się, że granulki działają tak dobrze, ale mam jedno pytanie. Czy granulki są szkodliwe dla rur z tworzyw sztucznych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. FM World19:13

   Możesz użyć, jeśli kanalizujesz rury wykonane z tworzywa sztucznego. Dodaj 1-2 kapsułki granulatu i zalej gorącą wodą. Następnie odczekaj 5-10 minut, a następnie spłucz go dużą ilością gorącej wody. Granulaty do całkowicie zatkanych umywalek, prysznica i et. Działa niesamowicie.

   Usuń
 3. Anonimowy19:51

  Ten granulat działa bardzo dobrze. Używam jednej zakrętki butelki i wlewam do niej wrzątek i właściwie słyszę, jak działają te granulki. Użyłem wielu produktów do odblokowania kanalizacji, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Zdecydowanie polecam używanie tego granulatu.

  OdpowiedzUsuń