Uniwersalny Odwapniacz

FM K004 Uniwersalny Odwapniacz
Uniwersalny odwapniacz. Błyskawicznie usuwa kamień nawet z trudno dostępnych miejsc. Regularnie stosowany przedłuża sprawność urządzeń elektrycznych i sprawia, że zużywają mniej energii. Zalecany do oczyszczania czajników, grzałek, garnków, sitek, żelazek, ekspresów i innych urządzeń AGD. O skoncentrowanej kwasowej formule.
Nie należy nim odwapniać powierzchni wrażliwych na działanie kwasów organicznych (chromowany i niechromowany mosiądz, emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego wrażliwe na działanie kwasu, aluminium oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego).
Sposób użycia: Przygotować roztwór z 50 ml odwapniacza na 1 litr wody. Następnie przeprowadzić
odwapnianie zgodnie z instrukcją użytkowania czyszczonego urządzenia. W przypadku braku instrukcji lub szczegółowych wytycznych należy wlać roztwór i uruchomić urządzenie, a następnie pozostawić na ok. 30 min. Po tym czasie wylać roztwór, a urządzenie dokładnie przepłukać wodą. W przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć. Przy odkamienianiu czajników i ekspresów, po usunięciu osadów wapiennych, wylać wodę z dwóch kolejnych cykli pracy urządzenia.
Zalecenia: Nie należy stosować środka na powierzchnie wrażliwe na działanie kwasów (chromowany i niechromowany mosiądz, emalia, przedmioty z tworzywa sztucznego wrażliwe na działanie kwasu, aluminium oraz powierzchnie z kamienia naturalnego i sztucznego), ponieważ mogą ulec uszkodzeniu. Zużyte opakowanie podlega selektywnej zbiórce odpadów.
Składniki: >30% kwas cytrynowy. 

Pojemność: 250 ml.
Kod: 705013
Cena: 23,90 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz