Odtłuszczacz

FM K005 Odtłuszczacz
Odtłuszczacz. Stworzony do zadań specjalnych: aktywnie zwalcza przypalony tłuszcz i trudne do usunięcia lepkie zabrudzenia. Dba o czystość i higienę w Twojej kuchni.
Intensywnie działający odtłuszczacz gruntownie usuwa tłuste osady z blatów, zlewów, frytkownic, wyciągów wentylacyjnych, okapów, piekarników, rusztów, płyt kuchennych, kafli oraz innego wyposażenia kuchni. Bez trudu rozpuszcza nawet uporczywe przypalone i zalegające tłuszcze oraz oleisty, lepki brud. Nie rysuje czyszczonej powierzchni ani nie pozostawia smug. Regularne stosowanie preparatu znacząco ułatwia utrzymanie czystości i higieny w każdej kuchni. Pozostawia na czyszczonych powierzchniach czarujący aromat świeżych kwiatów pomarańczy.
Sposób użycia: Ustawić końcówkę prystiacz w pozycji On. Spyskać zanieczyszczona powierzchnię,
zostawić na kilka minut Czyści z porno wilgotnej gąbki lub szmatki, spłukał lub ztrazeć na mokro, po czym wytrzeć do sucha. W przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć. W razie wątpliwości należy nanieść odrobinę płynu na niewidoczną część powierzchni w celu sprawdzenia, czy nie nastąpi jej uszkodzenie.

Pojemność: 750 ml.
Kod: 705009
Cena: 35,50 zł

+rozpylacz
Kod: 981230
Cena: 39,99 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz