Płyn do Mycia Płyt Ceramicznych

FM K009 Płyn do mycia płyt ceramicznych
Płyn do mycia płyt ceramicznych. Za sprawą rozpylacza płyn zamienia się w aktywną pianę, która walczy z zabrudzeniami za Ciebie: wystarczy tylko przetrzeć. Delikatnie pielęgnuje, nie rysując powierzchni i nie pozostawiając smug. Do codziennego stosowania.
Przeznaczony do codziennego czyszczenia oraz pielęgnacji kuchennych płyt ceramicznych – także indukcyjnych, w kuchenkach elektrycznych i gazowych. Specjalna kombinacja aktywnych składników bez trudu usuwa tłuste plamy oraz niewielkie przypalenia i zacieki, pozostawiając połysk bez smug. Receptura płynu jest delikatna dla czyszczonej powierzchni, a unikalne środki powierzchniowo czynne tworzą warstwę ochronną, zapobiegającą ponownemu przywieraniu zabrudzeń. Pozostawia świeży, cytrusowy zapach. Regularnie używany, ułatwia utrzymanie płyty w czystości. Zaleca się stosowanie płynu wraz ze ściereczką z mikrowłókien Delicat.
Sposób użycia: Spryskać płynem czyszczoną powierzchnię, pozostawiając na chwilę powstałą pianę.
Następnie przetrzeć płytę wilgotną ściereczką. Aby powierzchnia nabrała blasku, wytrzeć do sucha ściereczką z mikrofibry. W przypadku uporczywych lub zaschniętych zabrudzeń, pozostawić preparat na 5 min. Nie stosować na gorące powierzchnie.
Składniki: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, Tris (N-Hydroxypropyl) Hexahydrotriazine, kompozycja zapachowa (Limonene).

Pojemność: 750 ml.
Kod: 705010
Cena: 25,90 zł

+rozpylacz
Kod: 981233
Cena: 30,39 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz