Płyn do Mycia Powierzchni Silnie Zabrudzonych

FM U002 Płyn do mycia powierzchni silnie zabrudzonych
Płyn do mycia powierzchni silnie zabrudzonych. Profesjonalne wsparcie w walce z trudnymi zabrudzeniami. Precyzyjnie odtłuszcza elementy i podzespoły motoryzacyjne. Skutecznie usuwa smar i świetnie sprawdza się jako środek piorący do odzieży roboczej.
Może z powodzeniem służyć do prania tapicerki samochodowej, czyszczenia silników, mycia szyb w piekarnikach i kominkach, mycia okapów kuchennych, płotów, ogrodzeń, tarasów i balkonów, do usuwania zanieczyszczeń organicznych z kostki brukowej oraz z elewacji.
Sposób użycia: Zanieczyszczone powierzchnie zmywać rozcieńczonym preparatem, stosując 10 ml na 2 l wody (1:200, pH ok. 8). Przy bardzo silnych zabrudzeniach stosować preparat bez rozcieńczania. Po zastosowaniu preparatu bez rozcieńczenia należy umytą powierzchnię spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia.
Składniki: <5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, kompozycja zapachowa, d-Limonene, substancje pomocnicze

Pojemność: 1000 ml.
Kod: 702010

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz