Emulsja do Higieny Intymnej

FM av5 Emulsja do Higieny Intymnej
Emulsja do higieny intymnej. Z ekstraktem z aloesu o właściwościach łagodzących i nawilżających. Delikatnie myje, zapewniając uczucie czystości i świeżości.
Wzmacnia naturalną barierę ochronną okolic intymnych i przywraca im odpowiednie pH. Łagodzi podrażnienia, nawilża oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji.
Przebadana pod nadzorem ginekologa, polecana również dla kobiet w ciąży, po porodzie i nastolatek. Jej wyjątkowo łagodna, hipoalergiczna formuła, stworzona na bazie delikatnych składników myjących, wzmacnia naturalną barierę ochronną okolic intymnych. Zawiera dobroczynne prebiotyki – Xylitol i Lactitol – które stymulują rozwój prawidłowej flory bakteryjnej, oraz kwas mlekowy przywracający fizjologiczne pH. Wzbogacona ekstraktem z żurawiny, który chroni przed infekcjami dróg moczowych, oraz betainą o właściwościach nawilżających. Pozostawia przyjemny zapach, zapewniając poczucie świeżości i komfortu przez długi czas.
Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość emulsji na dłoń i umyć miejsca intymne. Następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Pojemność: 200 ml.
Kod: 514005
Cena: 34,90 zł  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz