Zapach Kwiatowo Orientalne Perfumy FM 146

Perfumy FM 146 odpowiednik Lacoste Pour Femme zamiennik
Perfumy FM 146 od Federico Mahora. Przyjemne perfumy na wiosenno-letnie dni, pachną czystym ciałem, są świetliste i lekkie. Idealne perfumy na każdą okazję, szczególnie na te nieformalne. 
Perfumy FM 146 przeznaczone są dla nowoczesnej, tajemniczej kobiety. Obejmuje swoją kobiecość z wdziękiem i urokiem, pozostawiając niezatarte wrażenie, gdziekolwiek się pojawi. Zapach ten doskonale uzupełnia jej tajemniczą i wyrafinowaną osobowość, dodając odrobinę klasy do jej ogólnej aury.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 146? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Lacste Pour Femme. FM 146 odpowiednik, zapach kwiatowe z nutą orientalną.

Nuty zapachowe perfum FM 146 odpowiednik:
 1. Nuta głowy: frezja, jabłko, pieprz jamajski.
 2. Nuta serca: fiołek, hibiskus, róża, bez.
 3. Nuta bazy: labdanum, drzewo sandałowe, cedr, zamsz.
Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: przepojony słodyczą, tajemniczy.
FM 146 inspirowany Pour Femme
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170146
Cena: 189,00 złLacoste Pour Femme odpowiednik fm 146

Pojemność: 15 ml.
Kod: 170146.02
Cena: 90,00 złLacoste Pour Femme zamiennik

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390146
Cena: 1,80 złPerfumy 146 FM opinie

2 komentarze:

 1. Anonimowy12:25

  Klasyczny subtelny zapach. Perfumy są czyste, zaraźliwie radosne, bezczelnie kwiatowe, słodkie słodyczą frezji i bezwstydnie kobiece.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten zapach nie pozostawia nikogo obojętnym. Chcę wdychać te perfumy bez końca, są takie delikatne, subtelne i zmysłowe. Te kwiatowe perfumy w jakiś sposób pociągają za sznurki duszy, sprawiają, że wąchasz je, szukasz źródła zapachu. Właściwie zapach jest magiczny. I to bardzo dziwne, że przez te wszystkie lata nie miałem tych kwiatowo-orientalnych perfum, to niefortunne nieporozumienie, które poprawiłem. Możesz mieć dużą kolekcję perfum, ale ta kopia perfum jest po prostu koniecznością. Musi być zawsze gdzieś w pobliżu.

  OdpowiedzUsuń