Perfum Szyprowo Owocowe dla Kobiet FM 16

Perfumy FM 16 odpowiednik Jimmy Choo zamiennik opinie
Perfumy FM 16 od Federico Mahora. Zapach otwiera zachwycające połączenie słodkich i owocowych nut głowy, w tym gruszki i mandarynki, które natychmiast dodają energii zapachowi.
Gdy zapach się uspokaja, pojawiają się kwiatowe akordy, które dodają zapachowi elegancji i wyrafinowania. Wreszcie zapach staje się ciepły i bajeczny z nutami bazy paczuli i toffi.
Perfumy są uniwersalne i nadają się na różne okazje przez cały rok. Jej jasny i fascynujący charakter sprawia, że pasuje na wiosnę i lato. Jednak jego ciepłe i kojące odcienie sprawiają, że nadaje się szczególnie na chłodniejsze miesiące, wprowadzając odrobinę zmysłowości jesienią i zimą. Perfumy FM 16 najpiękniej ujawniają się w chłodnej porze roku, czyli zimą lub mroźną jesienią i wiosną.
Połączenie owocowych i kwiatowych nut z nutą ciepła sprawia, że trafia w szerokie spektrum gustów. Ten zapach jest idealnym dodatkiem dla kobiety, która chce być czarująca, lubieżna i pewna siebie.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 16? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Jimmy Choo. FM 16 zamiennik, zapach szyprowe z nutą owocową.

Nuty zapachowe perfum FM 16 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: mandarynka, gruszka, nuty zielone.
  2. Nuta serca: orchidea.
  3. Nuta bazy: paczula, toff.
Rodzina zapachów: szyprowe.
Charakter: bajeczny, fascynujący.
16 FM inspirowany Jimmy Choo
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 100016
Cena: 114,00 zł   Jimmy Choo Jimmy Choo odpowiednik perfum fm 16 damskie

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390016
Cena: 1,80 złJimmy Choo Jimmy Choo zamiennik damskie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz