Zapach Oniryczny Orientalno-Korzenny FM 173

Perfumy FM 173 odpowiednik CD Hypnotic Poison opinie
Perfumy FM 173 od Federico Mahora. Zapach jest zarówno mroczny, jak i tajemniczy, z połączeniem słodkich i pikantnych nut, które tworzą niepowtarzalny i kuszący aromat. Jest to zapach, który sprawi, że poczujesz się potężny i nieodparty, iz pewnością pozostawi niezatarte wrażenie.
Jest to zapach, który emanuje zarówno pewnością siebie, jak i tajemniczością, dzięki czemu idealnie nadaje się na specjalne okazje lub wieczór. Jego zmysłowe i uwodzicielskie nuty sprawiają, że jest szczególnie kuszący w chłodniejszych miesiącach, takich jak jesień i zima. Zapach jest bogatym połączeniem nut orientalnych z nutą anyżu, migdałów i drzewa sandałowego. Emanuje ciepłym i zmysłowym zapachem, który jest zarówno oniryczny, jak i tajemniczy. Perfumy FM 173 na jesienne i zimowe wieczory.
Ten zapach jest przeznaczony dla pewnych siebie i tajemniczych kobiet, które mają swoje zdecydowane opinie i pozostawiają niezatarte wrażenie. Wybierając strój, wybierz coś tajemniczego i stylowego, aby podkreślić ogólny urok.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 173? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Hypnotic Poison. FM 173 perfumy damskie, zapach orientalne z nutą korzenną.

Nuty zapachowe perfum FM 173 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: anyż, lukrecja.
  2. Nuta serca: drzewo jacaranda, gorzkie migdały.
  3. Nuta bazy: sandałowiec, piżmo, mech.
Rodzina zapachów: orientalne.
Charakter: oniryczny, przymglony.
173 FM inspirowany Hypnotic Poison
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 100173
Cena: 114,00 zł   Dior Hypnotic Poison odpowiednik perfum fm 173 damskie

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390173
Cena: 1,80 złDior Hypnotic Poison zamiennik damskie

1 komentarz:

  1. Delikatny, gourmandowy aromat z gorzkimi migdałami i słodką wanilią, wszystkie nuty są harmonijnie zrównoważone. Jedna z najlepszych interpretacji migdałowych perfum waniliowych. Bardzo kocham te perfumy, zawsze są w mojej szafie od wielu lat. I rozumiem, że w małych dawkach te FM 173 perfumy są przyjemne dla innych. Atrakcyjny zapach, który chcesz wdychać raz za razem. Ciepły, gęsty zapach na wieczory i chłodne dni. Noszę go tylko zimą, gdy jest zimno.

    OdpowiedzUsuń