Zapach Kwiatowo-Drzewny Bardzo Kobiecy FM 414

Perfumy FM 414 odpowiednik Hugo Boss Ma Vie Pour Femme zamiennik opinie
FM 414 perfum damskie. Perfumy są zachwycającą mieszanką nut kwiatowych, owocowych i drzewnych, tworząc odświeżający i bardzo kobiecy zapach.
Nuta głowy kaktusa zapewnia przypływ świeżości, a nuty serca różowej frezji, jaśminu i płatków róży dodają delikatnego i romantycznego akcentu. Nuty bazy drzewa cedrowego i bursztynu dodają zapachowi ciepłego i wyrafinowanego elementu.
Ten wykwintny zapach jest idealny na wiosnę i lato, ponieważ jego kwiatowe i owocowe nuty sprawiają, że jest czysty i przyjemny w cieplejsze dni. W ciągu dnia jest szczególnie odpowiedni na wiosnę i lato, ponieważ świeży i żywy charakter zapachu uzupełnia słoneczną i radosną atmosferę.
Dla dopełnienia esencji tych perfum zalecany jest stylowy i luźny strój. Zapach i strój razem tworzą harmonijny zestaw, który emanuje pewnością siebie i niezależnością.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 414? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Ma Vie dla pani. FM 414 PURE perfumy damskie, zapach kwiatowe z nutą drzewną.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: kaktus.
Nuta serca: różowa frezja, jaśmin, róża.
Nuta bazy: cedr, nuty drzewne.

Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: niezależny, bardzo kobiecy.
414 FM inspirowany Pour Femme
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 100414
Cena: 99,00 zł   ma vie odpowiednik perfum fm damskie

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390414
Cena: 1,80 złfederico mahora zamiennik damskie

1 komentarz:

  1. Anonimowy15:42

    Perfumy są piękne, delikatne i kwiatowe. Jeden z zapachów, które zawsze mam w swojej kolekcji. Przyjemny kobiecy zapach, na mojej skórze otwiera się nawet przy lekkim wodnym. Czuję delikatną różę i frezję, otoczone delikatnym drzewnym akcentem. Jeden z uniwersalnych zapachów roboczych - pachnie przyjemnie, nikogo nie drażni.

    OdpowiedzUsuń