Perfum Fougere Lekko Korzenny dla Mężczyzn FM 43

Perfumy FM 43 odpowiednik Hugo Boss Hugo Energise zamiennik
Perfumy FM 43 od Federico Mahora. Unikalna mieszanka świeżych i ostrych nut sprawia, że perfumy te są nowoczesne i dynamiczne. Stworzony z doskonałej mieszanki nut aromatycznych i cytrusowych, tworzy niepowtarzalny zapach, który z pewnością pozostawi niezatarte wrażenie.
Zapach otwiera wybuch odświeżających nut głowy, w tym mandarynki, kumkwatu i różowego pieprzu, które zapewniają cierpki i żywy kop. Gdy zapach się uspokaja, nuty serca z kolendry i kardamonu nadają pikantny i aromatyczny zapach, dodając głębi i złożoności kompozycji. Wreszcie, nuty bazy z drzewa jakaranda i skóry zapewniają zmysłowy i męski akcent, równoważąc ogólny profil zapachowy.
Perfumy FM 43 są wszechstronne i można się nimi cieszyć przez cały rok, ale szczególnie rozwijają się w cieplejszych porach roku. Przyciągający wzrok i energetyczny charakter sprawia, że perfumy są idealne na wiosnę i lato, stanowiąc uzupełnienie jasnej i słonecznej atmosfery tamtych czasów.
Ten zapach jest przeznaczony dla nowoczesnego, dynamicznego mężczyzny, który emanuje charyzmą i prowadzi aktywny tryb życia.
Jeśli chodzi o wybór stroju uzupełniającego ten zapach, najlepiej wybrać styl, który odzwierciedla jego współczesny i energetyczny charakter.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 43? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Energise. FM 43 zamiennik, zapach fougere z nutą paproci.

Nuty zapachowe perfum FM 43 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: mandarynka, kumkwat, różowy pieprz.
  2. Nuta serca: kolendra, frezja, kardamon.
  3. Nuta bazy: nuty skóry, drzewo jacaranda.
Rodzina zapachów: fougere.
Charakter: energetyzujący, przyciągający uwagę.
Perfumy FM 43 inspirowany Energise
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 100043
Cena: 99,00 złHugo Boss Hugo Energise odpowiednik FM 43 męskie

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390043
Cena: 1,80 złHugo Boss Hugo Energise zamiennik fm 43 męskie, perfumy fm opinie

1 komentarz:

  1. Anonimowy11:56

    W pierwszej chwili można wyczuć pomarańczę, mandarynkę, a nawet i kumkwat, zmiksowane z ostro-słodkim aromatem kardamonu. Energise to świeża, lekka kompozycja idealna na lato.

    OdpowiedzUsuń