Świeży Kwiatowy Perfumy Damskie FM 700

Perfumy FM 700 odpowiednik Lanvin Eclat d'Arpege zamiennik
Perfumy FM 700 od Federico MahoraJego zapach można określić jako słodki i cichy, ale nie za słodki, ani za mocny, ani za lekki.
Zapach otwiera się musującymi nutami głowy cytryny i jabłka, które natychmiast poprawiają nastrój. W miarę rozwoju zapachu ujawniają się nuty serca konwalii i piwonii, dodając odrobinę słodyczy i zmysłowości. Wreszcie nuty bazowe z bursztynu, piżma i cedru tworzą ciepłą i kobiecą nutę, która utrzymuje się na skórze.
Perfumy FM 700 są szczególnie odpowiednie na sezon wiosenny i letni, kiedy powietrze jest radosne i witalne. Jest idealny do noszenia w ciągu dnia, niezależnie od tego, czy wybierasz się do biura, czy na lunch z przyjaciółmi lub współpracownikami. Jego lekka i orzeźwiająca kompozycja sprawia, że idealnie nadaje się na cieplejsze dni, ponieważ zapewnia orzeźwienie i podnosi na duchu.
Ten zapach jest przeznaczony dla nowoczesnej i pełnej wdzięku kobiety. Jeśli chodzi o łączenie stroju z tymi perfumami, pomyśl o lekkich i przewiewnych ubraniach, które odzwierciedlają esencję zapachu.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 700? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum d'Arpege. FM 700 zamiennik, zapach kwiatowe z nutą owocową.

Nuty zapachowe perfum FM 700 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: cytryna, jabłko, liście fiołka
  2. Nuta serca: piwonia, konwalia
  3. Nuta bazy: drzewo cedrowe, piżmo, bursztyn
Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: kobiecy, zmysłowy.
700 FM inspirowany d'Arpege
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 100700
Cena: 99,00 zł   Lanvin Eclat d'Arpege odpowiednik perfum fm 700 damskie

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390700
Cena: 1,80 złLanvin Eclat d'Arpege zamiennik damskie

1 komentarz:

  1. Anonimowy16:12

    Dobre, przyjemne wiosenne perfumy dla kobiet, które jak najszybciej zapragną kwiatów. Ogólnie uwielbiam piwonie, pozostawia uczucie pewnego rodzaju chłodu. I nie czułam w tym zapachu nadmiernej słodyczy, która mi się podobała.

    OdpowiedzUsuń