Słodki Kwiatówo Owocowe Perfumy Damskie FM 438

Perfumy FM 438 odpowiednik Mugler Aura zamiennik damskie
PURE 438 perfum dla kobiet. To wyjątkowy i intrygujący zapach, który łączy nuty zielone ze słodkimi i drzewnymi nutami, które zapewniają ciepło i głębię.
Jest to złożony i kuszący zapach, który łączy świeże, kwiatowe i drzewne nuty, tworząc naprawdę charakterystyczny zapach. Jest to zapach, który można nosić zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, co czyni go uniwersalnym zapachem na każdą okazję. Może to być charakterystyczny zapach na zimę lub jesień w ciągu dnia.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 438? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Aura. FM 438 zamiennik, zapach kwiatów z nutą owocową.

Nuty zapachowe perfum FM 438 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: kwiat jabłoni, nektarynka, gruszka
  2. Nuta serca: jaśmin, piwonia, heliotrop
  3. Nuta bazy: brązowy cukier, olibanum, wanilia, piżmo
Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: słodki, kobiecy, zmysłowy
438 FM inspirowany Aura
Pojemność: 50 ml.
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 100438
Cena: 114,00 zł   Mugler Aura odpowiednik perfum fm 438 damskie

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390438
Cena: 1,80 złMugler Aura zamiennik damskie

1 komentarz:

  1. smaczne i słodkie18:06

    Perfumy są soczyste, smaczne i słodkie. Gruszka na początku również dobrze pachnie i nadaje główną słodką nutę. Po chwili zapach staje się spokojniejszy. Dla mnie ten zapach jest szczególnie dobry na ciepłą deszczową pogodę, moim zdaniem najlepiej otwiera się w dużej wilgotności i brzmi po prostu bosko, jak jakiś las deszczowy.
    Zauważyłam, że wiele kobiet nie lubi tego zapachu, ale cały czas słyszę komplementy od mężczyzn. Co ciekawe, mężczyzn interesuje zapachu.

    OdpowiedzUsuń