Ciepły Kwiatówo Owocowe Perfumy Damskie FM 443

Perfumy FM 443 odpowiednik Giorgio Red zamiennik dla Kobiet
Perfumy FM 443 od Federico Mahora. Zapach tych perfum FM można opisać jako ciepłe, bogate i eleganckie połączenie nut kwiatowych i drzewnych.
Otwiera się wybuchem wibrującej czarnej porzeczki i bergamotki, które natychmiast poprawiają nastrój. Serce zapachu odsłania bukiet jaśminu, konwalii i ylang-ylang, dodając nutę kobiecości i elegancji. Wraz z rozwojem zapachu pojawiają się ciepłe i drzewne nuty bazy z drzewa cedrowego, drzewa sandałowego i paczuli, tworząc długotrwały i romantyczny aromat.
Te perfumy FM 443 są szczególnie odpowiednie na sezon jesienno-zimowy, kiedy ich ciepłe i przytulne nuty współgrają z chłodniejszą pogodą. Jest to również wszechstronny zapach, który może płynnie przechodzić od zapachu dziennego do wieczorowego.
Ten zapach jest przeznaczony dla nowoczesnej, pewnej siebie kobiety, która ceni sobie ponadczasową elegancję i chce wywierać trwałe wrażenie.
Chodzi o znalezienie właściwej równowagi między elegancją a romantyzmem, aby stworzyć harmonijny zestaw, który ucieleśnia esencję tych perfum.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 443? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Red. FM 443 zamiennik, zapach kwiatów z nutą owocową.

Nuty zapachowe perfum FM 443 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: pomarańcza, bergamotka, czarna porzeczka
  2. Nuta serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, ylang-ylang, konwalia
  3. Nuta bazy: drzewo cedrowe, sandałowiec, wanilia
Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: elegancki, kuszący, ciepły
443 FM inspirowany Red
Pojemność: 50 ml.
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 100443
Cena: 114,00 zł   Giorgio Red odpowiednik perfum fm 443 damskie

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390443
Cena: 1,80 złGiorgio Red zamiennik damskie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz