Suplement Diety Zestaw Witamin dla Niej

Suplement Diety Zestaw Witamin dla Niej
Kobiety potrzebują mnóstwa energii, aby nadążyć za współczesnym tempem życia. Każdy dzień oznacza nowe, ekscytujące wyzwania, ale i duże obciążenie dla organizmu. Wiemy, jak wiele spraw zaprząta myśli współczesnych kobiet. Inspirując się ich wyjątkowością, stworzyliśmy wyjątkowy suplement diety, który będzie nieocenionym wsparciem każdego dnia. Witamin dla Niej to
niezrównane bogactwo witamin z grupy B, które przyczyniają się do właściwej gospodarki energetycznej organizmu, utrzymując odpowiedni poziom cukru we krwi cały dzień. To prawdziwy koktajl odżywczy w jednej tabletce.
Eliksir witalności. Za sprawą zanieczyszczeń środowiska, promieniowania słonecznego, dymu papierosowego, alkoholu czy licznych substancji konserwujących znajdujących się w jedzeniu, w naszym ciele powstają wolne rodniki. Codziennie organizm toczy z nimi nierówną walkę. Suplement diety Witamin dla Niej to boska ambrozja pełna naturalnych antyoksydantów. Witaminy A, C, E chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, pomagając w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. To gwarancja dobrego zdrowia i świetnego samopoczucia.
Składnik dający życie. Kwas foliowy to jeden z ważniejszych budulców organizmu, a często cierpimy na jego niedobór. Jest odpowiedzialny za rozwój komórek w całym ciele i regulację ich funkcjonowania. Dostarczanie organizmowi kwasu foliowego jest nadzwyczaj ważne dla kobiet, zwłaszcza dla przyszłych mam. Jego odpowiedni poziom ma wpływ na właściwy rozwój płodu.
To idealna propozycja dla kobiet, które troszczą się o swoje zdrowie. Skrupulatnie skomponowany zestaw witamin i minerałów jest dostosowany do kobiecych potrzeb żywieniowych. Witamin dla Niej stanowi nieocenione wsparcie każdego dnia. Dzięki antyoksydantom pomaga organizmowi w walce z wolnymi rodnikami powstającymi w ciele na skutek zanieczyszczeń powietrza, wysoko przetworzonej żywności, dymu papierosowego czy alkoholu. Kompleks witamin z grupy B dba o odpowiedni poziom sił witalnych w ciągu dnia oraz wspomaga układ krążenia. Dzięki wysokiej zawartości kwasu foliowego suplement diety idealnie nadaje się dla kobiet, które planują zajść w ciążę.

Pojemność: 2 x 30 tabletek powlekanych
Kod produktu: 801011

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz