Intensywnie Modelujący Krem do Biustu Ultra Firming

Intensywnie Modelujący Krem do Biustu Ultra Firming
Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, stworzyliśmy wysoce skoncentrowany Intensywnie Modelujący Krem do Biustu Ultra Firming stanowiący świetną alternatywę dla
inwazyjnego zabiegu modelowania piersi. Zaawansowana formuła zawiera unikatowy kompleks Volumenic Plus MC 12.0 wyselekcjonowany specjalnie dla FM WORLD, który w połączeniu z wysokimi stężeniami surowców o udowodnionym działaniu w rewolucyjny sposób poprawia wygląd piersi. Staną się jędrniejsze, wizualnie większe i pełniejsze. Doskonale dobrany skład pomaga podtrzymać i korygować kształt biustu. Od teraz na nowo pokochasz to, co w Tobie najbardziej kobiece.
Perfekcyjnie dobrane składniki zapewniające idealny kształt twoich piersi:
Unikatowy kompleks Volumenic Plus MC 12.0 inspirowany dalekowschodnią medycyną chińską oraz wykorzystujący innowacyjne technologie stymuluje dojrzewanie i różnicowanie komórek tłuszczowych oraz wspomaga proces magazynowania lipidów. Efektem jest tzw. „kosmetyczny lipofilling”, który powoduje zwiększenie objętości tkanki tłuszczowej na piersiach i stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej.
Ekstrakt z brązowych alg z rodziny Dictyoptales wpływa na odżywienie adipocytów, czyniąc biust wizualnie większym i pełniejszym.
Kompleks alg oraz pullulanu bogaty w aminokwasy, polisacharydy, witaminę C i B12 wzmacnia włókna tkanki podskórnej, podtrzymuje i koryguje kształt biustu.
Intensywnie Modelujący Krem do Biustu Ultra Firming podkreśli to, co w Tobie najbardziej kobiece. Zaawansowana formuła opracowana z wykorzystaniem pionierskich technologii doskonale wpływa na ujędrnienie i uelastycznienie skóry w okolicach piersi, zapewniając widoczny efekt liftingu. Bądź panią własnego piękna. Pozwól, by innowacyjny krem UTIQUE przywrócił Twoim piersiom ponętne krągłości.

Pojemność: 50 ml
Kod produktu: 502031
Cena: 540,00 zł    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz