Krem na Dzień Royal Perfection

Krem na Dzień Royal Perfection
To wyrafinowane połączenie najwyższej jakości składników aktywnych i zaawansowanej technologii dla intensywnego nawilżenia, ujędrnienia i odbudowy skóry. Skrupulatnie opracowana,
ultraodmładzająca receptura działa niczym płaszcz ochronny na cerę, zabezpieczając ją przed negatywnym działaniem promieniowania elektromagnetycznego, do którego zaliczamy m.in. promieniowanie UV oraz niebieskie światło. Skutecznie chroni przed stresem oksydacyjnym i doskonale wpływa na odbudowę naskórka. Krem na Dzień Royal Perfection, powstały w oparciu o najnowsze badania w dziedzinie epigenetyki, z unikatowym kompleksem L.C.G.S MC 8.0 głęboko wnika w struktury skóry, aby ją wygładzić i wypełnić, wyraźnie wpływając na zmniejszenie widoczności zmarszczek. Fenomenalnie regeneruje skórę, natychmiastowo ją ujędrniając i przywracając jej naturalny blask. Cera staje się bardziej sprężysta, elastyczna, nawilżona oraz bardziej miękka w dotyku. To najcenniejszy koktajl składników odżywczych, jaki możesz podarować swojej cerze.
Starannie wyselekcjonowany mariaż drogocennych składników dla twojej skóry:
L.C.G.S MC 8.0 – skrupulatnie opracowana receptura kremu zawiera kompleks stworzony z wykorzystaniem procesów epigenetycznych, który został wyselekcjonowany specjalnie na potrzeby FM WORLD. Zmniejsza negatywne skutki promieniowania elektromagnetycznego, do którego zaliczamy m.in. promieniowanie UV oraz niebieskie światło. Ponadto skutecznie chroni przed stresem oksydacyjnym i doskonale wpływa na odbudowę naskórka.
Tripeptyd-38 – silny peptyd przeciwzmarszczkowy nowej generacji, który wzmacnia syntezę 6 głównych składników odbudowujących skórę. Dzięki temu wypełnia zmarszczki od wewnątrz, dając widoczny efekt gładszej i pełniejszej skóry.
Ultranowoczesny antyoksydant uaktywnia się dopiero pod wpływem promieniowania UV i długotrwale chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Dzięki niemu zapomnisz o szarej i zmęczonej cerze, a skóra stanie się odporniejsza na negatywne działanie czynników zewnętrznych odpowiedzialnych za procesy jej starzenia.
Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – to naturalny polisacharyd, który wypełnia przestrzenie między włóknami kolagenowymi, przez co doskonale nawilża skórę i poprawia jej elastyczność, działając odmładzająco.
Rozpocznij dzień z Krem na Dzień Royal Perfection. Niech ten dzień należy do Ciebie. Połączenie najnowocześniejszych technologii z unikalnymi składnikami najwyższej jakości sprawi, że Twoja skóra stanie się bardziej odporna na negatywne czynniki zewnętrzne, odzyska swój blask i promienny wygląd. Marzenie o doskonale nawilżonej, idealnie gładkiej i zdrowo wyglądającej cerze nareszcie się spełnia.

Pojemność: 50 ml
Kod produktu: 502026

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz