Perfumy w Kremie Ruby

Perfumy w Kremie Ruby
To niezwykły mariaż drogocennych nut zapachowych w postaci kremu, który jest źródłem wyjątkowych doznań pieszczących zmysły. Ekskluzywna kompozycja, gdzie akordy jaśminu, czystka
i drzewa kaszmirowego filuternie przeplatają się ze słodkim aromatem wanilii i drzewa bursztynowego, a na końcu wyłaniają się wyraziste nuty białego oudu, czarnego piżma i suchego drewna. To kwintesencja elegancji zamknięta w pięknej oprawie. Magnetyzująca, uwodzicielska, kusząca… Poczuj ją na własnej skórze. Dzięki temu, że perfumy mają formę kremu są niezwykle trwałe i długo utrzymują się na skórze. Wystarczy niewielka ilość kremu, by poczuć pieszczotę, która rozbudza wszystkie zmysły.
Dobra rada: Perfumy najlepiej nakładać palcami w tzw. miejscach pulsacyjnych, czyli tam, gdzie pulsuje krew i ciało wytwarza ciepło: po wewnętrznej stronie nadgarstków, szyi, za uszami, na dekolcie oraz na zgięciach łokci i kolan. Wówczas perfumy wspaniale rozwiną swój bukiet zapachowy i utrzymają się na skórze przez długi czas.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: drzewo kaszmirowe, jaśmin, czystek
Nuta serca: wanilia, drzewo bursztynowe, nuty balsamiczne
Nuta bazy: biały oud, czarne piżmo, suche drewno

Rodzina zapachów: orientalne.
Charakter: magnetyczny, przyciągający, uwodzicielski
Pojemność: 20 g
Kod produktu: 502029
Cena: 690,00 zł  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz