Unikatowy Suplement Wspierający Efektywne Odchudzanie

Unikatowy Suplement Wspierający Efektywne Odchudzanie
Unikatowy suplement diety zawierający doskonale skomponowane składniki, których synergiczne działanie pozwala utrzymać prawidłową masę ciała, wspomagając przyspieszanie spalania tłuszczu
oraz usuwanie nadmiaru wody z organizmu wraz ze zbędnymi produktami przemiany materii. Perfekcyjne połączenie ziołowych ekstraktów wpływa na poprawę procesów trawiennych poprzez prawidłowy metabolizm tłuszczów i węglowodanów. Preparat pozytywnie wpływa na syntezę kolagenu i elastyny, zwiększając napięcie, sprężystość i elastyczność skóry.
Perfekcyjna sylwetka i młody wygląd dzięki doskonałej kombinacji wartościowych składników:
L-karnityna to aminokwas naturalnie występujący w naszych mięśniach. Jest odpowiedzialna za prawidłowy proces metabolizmu tłuszczów w organizmie. W dużej mierze przyczynia się do naszej wytrzymałości – podczas jej niedoboru czujemy się zmęczeni nawet podczas niewielkiego wysiłku. Mimo ogromnej roli, jaką pełni, organizm produkuje ją tylko w małej ilości. Przyjmowanie większej dawki L-karnityny jest zatem niezwykle korzystne podczas odchudzania, ponieważ w znacznym stopniu przyspiesza spalanie tłuszczu.
Ekstrakt z ananasa, papai i guarany – poprawia procesy trawienne poprzez prawidłowy metabolizm tłuszczów i węglowodanów.
Ekstrakt z korzenia mniszka i nasion ostropestu – wspomaga usuwanie nadmiaru wody wraz ze zbędnymi dla organizmu produktami przemiany materii, co korzystnie wpływa na utrzymanie prawidłowej masy ciała.
Ekstrakt z ziela wąkroty azjatyckiej oraz winogron – wspiera syntezę kolagenu i elastyny, odpowiadających za odpowiednie napięcie, sprężystość i elastyczność skóry.
Ekstrakt z pomarańczy gorzkiej – źródło potasu i błonnika rozpuszczalnego – z uwagi na niski indeks glikemiczny utrzymuje prawidłową, fizjologiczną szybkość przemian metabolicznych, szczególnie tłuszczów, uzupełniając działanie wszystkich powyżej opisanych składników.

Odmierz za pomocą miarki 15 ml preparatu i rozpuść w 1,5 l wody. Pij porcjami w ciągu dnia.
Pojemność: 480 ml
Kod produktu: 801202

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz