Zaawansowany Krem na Noc Age Control

Bogactwo starannie dobranych, silnie przeciwstarzeniowych i ujędrniających składników aktywnych, wnikających w skórę w czasie snu, dzięki którym każdego ranka będziesz zachwycać doskonale
nawilżoną, zregenerowaną i gładką cerą. Skrupulatnie opracowana formuła kremu zawiera rewolucyjny kompleks L.C.G.S MC 8.0 wyselekcjonowany specjalnie dla FM WORLD, który dzięki synergicznemu połączeniu z ekstraktem pochodzącym z tkanki twórczej szarotki alpejskiej i masłem shea wykazuje silne działanie liftingujące i uelastyczniające oraz skutecznie opóźnia procesy starzenia się skóry. Krem delikatnie rozjaśnia skórę oraz wyraźnie poprawia jej wygląd, wizualnie zmniejszając zmarszczki i działając liftingująco na zwiotczałą skórę szyi. Nareszcie Twoja cera stanie się bardziej sprężysta, nawilżona i fantastycznie napięta. W końcu odzyska swój naturalny blask dzięki regeneracji i odżywieniu. Zaawansowany Krem na Noc Age Control poprawi wygląd Twojej cery i sprawi, że każdy dzień będziesz witać jeszcze piękniejsza.
Rewolucyjne składniki, które wnikają w twoją skórę podczas snu:
L.C.G.S MC 8.0 – starannie opracowana formuła kremu zawiera innowacyjny kompleks bazujący na badaniach epigenetycznych, który został wyselekcjonowany specjalnie dla FM WORLD. Wpływa na syntezę dwóch kluczowych dla młodego wyglądu białek: fibronektyny, która oddziałuje m.in. na kolagen i proteoglikany, oraz proteiny p53 biorącej udział w odnowie DNA. Dzięki temu wykazuje właściwości silnie przeciwstarzeniowe – działa regenerująco oraz wygładzająco na cerę.
Najnowsza, łagodniejsza generacja pochodnej witaminy A to obecnie jedna z najbardziej skutecznych substancji przeciwzmarszczkowych, która delikatnie rozjaśnia skórę oraz wyraźnie poprawia jej wygląd.
Ekstrakt pochodzący z tkanki twórczej szarotki alpejskiej przeciwdziała skutkom stresu oksydacyjnego spowodowanego zanieczyszczeniem powietrza i promieniowaniem UV, a także wykazuje silne działanie liftingujące na zwiotczałą skórę szyi, wizualnie podnosi policzki oraz wygładza tzw. „kurze łapki”. Dzięki niemu zapomnisz o szarej i zmęczonej cerze, a skóra stanie się odporniejsza na negatywne działanie czynników zewnętrznych odpowiedzialnych za procesy jej starzenia i fantastycznie napięta.
Masło shea – olej z nasion afrykańskiego drzewa o wdzięcznej nazwie Masłosz Parka (które w Afryce jest uznawane za święte i czczone od tysięcy lat). Pozostawia skórę idealnie miękką i nawilżoną.
Zaawansowany Krem na Noc Age Control to najlepszy nocny strażnik Twojego piękna. Silnie przeciwstarzeniowe składniki nowej generacji dogłębnie regenerują, nawilżają i wygładzają cerę, skutecznie opóźniając procesy starzenia się skóry. Zmruż oczy i rozpłyń się w sennych marzeniach, a specjalistyczna receptura kremu zadba w tym czasie o Twoją cerę, pozostawiając ją w doskonałej kondycji.

Pojemność: 50 ml
Kod produktu: 502027
Cena: 799,00 zł    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz