Suplement Diety Collagen Pro Flex Strength System

Suplement Diety Collagen Pro Flex Strength System
To innowacyjny preparat składający się ze składników aktywnych najwyższej jakości, które,
działając ze sobą synergicznie, wspaniale wspierają kondycję stawów i kości. Zawiera naturalny kolagen morski wykazujący doskonałą przyswajalność przez ludzki organizm. Starannie wyselekcjonowany skład kompleksowo wspomaga prawidłowe funkcjonowanie stawów – pozytywnie wpływa na stan chrząstki, pracę mięśni i ścięgien oraz utrzymanie zdrowych kości. Collagen Pro Flex Strength System pomoże Ci zatroszczyć się o sprawność fizyczną i pozwoli cieszyć się pełnią życia.
Rewolucyjny suplement diety wspierający kondycję stawów i kości:
  • przełomowa kompozycja składników aktywnych stworzona z myślą o osobach chcących zadbać o sprawność fizyczną
  • innowacyjny suplement diety, który wspomaga funkcjonowanie stawów w sposób kompleksowy – pozytywnie wpływając zarówno na chrząstkę stawową, jak i mięśnie oraz ścięgna biorące udział w ich pracy
  • zawiera naturalny, wysoko oczyszczony kolagen morski cechujący się doskonałą biodostępnością
  • ultranowoczesna receptura została opracowana tak, aby poszczególne składniki działały synergicznie, zapewniając niezwykłą skuteczność suplementu.
Naturalny kolagen morski.
Kolagen to jedno z podstawowych białek występujących w ciele. Jest materiałem budulcowym m.in. tkanki łącznej, skóry, stawów, ścięgien czy więzadeł. Nasz organizm regularnie odbudowuje włókna kolagenowe, jednak z różnych przyczyn ten proces może być zaburzony, np. z powodu urazów lub podeszłego wieku. Do produkcji Collagen Pro Flex Strength System wykorzystano kolagen morski pozyskiwany z łososia atlantyckiego. Ze względu na małą budowę cząsteczek cechuje się zdecydowanie lepszą przyswajalnością przez organizm niż kolagen wołowy lub wieprzowy. Dzięki temu efektywnie stymuluje chondrocyty do produkcji kolagenu w chrząstkach, przyczyniając się do poprawy mobilności stawów.
Drogocenne właściwości tarczycy bajkalskiej.
Ta piękna roślina występująca we Wschodniej Azji ma szereg zbawiennych właściwości dla ludzkiego organizmu. W Chinach nazywana jest „żółtym złotem” ze względu na kolor swojego korzenia, który jest bogaty w związki aktywne – właśnie ta część rośliny stanowi surowiec leczniczy. Tarczyca bajkalska zawiera m.in. flawony typu lipofilnego, saponiny steroidowe, glikozydy, a także koenzym Q10, co czyni ją niezwykle silnym przeciwutleniaczem. Wykazuje korzystne działanie na stawy – wpływa na zmniejsza stresu oksydacyjnego związanego ubytkami kolagenu w chrząstkach oraz przyczynia się do zachowania elastyczności ścięgien.
Wyselekcjonowane składniki wspomagające funkcjonowanie stawów:
Kolagen – jest głównym materiałem budulcowym ścięgien oraz chrząstek, które tworzą stawy. W suplemencie został wykorzystany wysoko oczyszczony kolagen morski, otrzymywany w standardach farmaceutycznych.
Witamina C – pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.
Tarczyca bajkalska – jest silnym antyoksydantem, skutecznie wspomaga ochronę stawów, ścięgien oraz mięśni.
Witamina D – pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, które mają istotny wpływ na pracę stawów Wapń – jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości.
Siarczan glukozaminy – to ważny prekursor szeregu biocząsteczek, m.in. chondroityny, jednego z głównych składników chrząstki stawowej.

2 x 30 kapsułek system na 30 dni.
Zażyj 2 kapsułki w ciągu doby, każdorazowo popijając wodą.
Pojemność: 13,93 g, 15,22 g.
Kod produktu: 801018
Cena: 299,00 złSuplementy diety sklep internetowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz