Suplement Diety Ideal Shape

Suplement Diety Ideal Shape
To doskonałe uzupełnienie diety osób pragnących zachować smukłą sylwetkę i dbających o zdrowie.
Dzięki idealnej kompozycji starannie dobranych składników pozytywnie wpływa na kondycję organizmu i wraz z niskokaloryczną dietą pomaga stracić zbędne kilogramy bądź też utrzymać prawidłową masę ciała. Ideal Shape zadba o Ciebie perfekcyjnie i kompleksowo – wspierając Twoje zdrowie i poprawiając Twoją urodę.
Naturalny eliksir młodości i bogate źródło zdrowia:
  • każda kapsułka to prozdrowotna bomba witamin, aminokwasów i minerałów
  • młody jęczmień, dzięki wysokiej zawartości błonnika zmniejszającego wchłanianie tłuszczów i wspomagającego procesy trawienne, jest niezastąpionym wsparciem organizmu w procesie odchudzania i utrzymania prawidłowej masy ciała
  • zielona herbata przyczynia się do poprawy ogólnego stanu zdrowia, ale też pomaga stracić na wadze. Zawarte w niej duże koncentracje teiny i polifenoli z grupy katechin przyspieszają tempo metabolizmu w spoczynku, co z kolei pozwala spalić więcej kalorii
  • kolagen morski – wysoko oczyszczony i otrzymywany w standardach farmaceutycznych – wizualnie zmniejsza widoczność zmarszczek, opóźnia procesy starzenia się skóry i poprawia nawilżenie, czyniąc ją miękką i elastyczną
  • cynk bierze udział w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów i równowagi kwasowo-zasadowej, a także przyczynia się do zachowania dobrego stanu włosów, skóry i paznokci.
Młody jęczmień dla wiecznie młodego wyglądu.
Na młodzieńczy i zdrowy wygląd składa się przede wszystkim piękna skóra, smukła sylwetka oraz doskonała kondycja organizmu. Jak osiągnąć tyle korzyści jednocześnie? Odpowiedzią na to pytanie jest młody jęczmień.
Dla smukłej sylwetki: Wysoka zawartość błonnika pokarmowego, bogactwo egzogennych aminokwasów i obecność chlorofilu – naturalnego zielonego barwnika – czynią młody jęczmień jedną z najskuteczniejszych substancji odchudzających. Błonnik nie tylko spowalnia wchłanianie tłuszczów, ale też wspomaga perystaltykę jelit i pozwala uniknąć problemów związanych z zaparciami. Chlorofil o właściwościach oczyszczających reguluje pracę układu pokarmowego i uwalnia organizm z toksyn.
Dla nieskazitelnej skóry: Zawarta w młodym jęczmieniu glikozylisowiteksyna działa przeciwko wolnym rodnikom w przybliżeniu pięćset razy skuteczniej niż witamina E, którą określa się jako „witaminę młodości”. Ten silny antyoksydant wyraźnie wpływa na opóźnienie procesów starzenia się skóry.
Dla doskonałej kondycji organizmu: Młody jęczmień stanowi znakomite źródło witamin z grupy B, ponadto ma o wiele więcej witaminy C niż cytryna i beta-karotenu niż marchewka. Zawiera w swoim składzie ponadto biotynę, kwas foliowy, wapń, żelazo, cynk, magnez, antyoksydanty, a także ponad 20 enzymów, których często brakuje w codziennej diecie.

Zażyj po 1 kapsułce rano i po południu w trakcie posiłku.
Każdorazowo popij szklanką wody.

60 kapsułek system na 30 dni
Pojemność: 26,2 g.
Kod produktu: 801024
Cena: 159,00 złSuplementy diety sklep internetowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz