Wielowymiarowy Orientalno Drzewny Zapach FM 822

Perfumy FM 822 odpowiednik Yves Saint Laurent Y kup online
PURE Royal 822 perfum męski. Te perfumy uzależniają, emanują nowoczesnym i młodzieńczym aromatem. Jego zapach można opisać jako harmonijne połączenie nut świeżych i drzewnych.
Nuty głowy perfum składają się z jasnych i orzeźwiających nut mandarynki, kadzidła i pieprzu. Te początkowe akordy zapewniają orzeźwiający przypływ energii. Gdy zapach się uspokaja, wyłaniają się nuty serca lawendy, śliwki i liści fiołka, dodając odrobiny aromatycznego ciepła i głębi. Na koniec nuty bazy z ambry, drzewa cedrowego i wetiweru tworzą bogatą i męską podstawę.
Jego świeży i żywy zapach sprawia, że szczególnie dobrze nadaje się na wiosnę i lato, jako uzupełnienie słonecznej i ciepłej pogody. Perfumy są idealne do noszenia w ciągu dnia, niezależnie od tego, czy jest to niezobowiązujące wyjście, profesjonalna oprawa, czy spotkanie przyjaciół. Jego orzeźwiający duch pozostawia ślad świeżości, gdziekolwiek się udasz.
Ten zapach jest przeznaczony dla tych, którzy emanują pewnością siebie i mają wyrafinowany gust do wysokiej jakości zapachów.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 822? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Y. FM perfumy męskie, zapach orientalne z nutą drzewną.

Nuty zapachowe perfum FM 822:
Nuta głowy: mandarynka, kadzidło, pieprz
Nuta serca: nuty wodne, lawenda, śliwka
Nuta bazy: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, wetiwer, bursztyn

Rodzina zapachów: orientalne.
Charakter: odważny, wielowymiarowy, uzależniający.
822 FM inspirowany Y
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170822
Cena: 189,00 złodpowiednik perfum fm PURE Royal męski

Pojemność: 15 ml.
Kod: 170822.02
Cena: 90,00 złfederico mahora odpowiednik męski

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390822
Cena: 1,80 zł

1 komentarz:

  1. Anonimowy10:58

    Ten zapach męskiego testera perfum wciąż utkwił mi w pamięci. Słodki, świeży, nowoczesny zapach na każdy dzień. To zapach eleganckiego, wysokiego i dostojnego mężczyzny, który jest stylowo i gustownie ubrany. Lubię, kiedy mężczyzna tak pachnie.

    OdpowiedzUsuń