Świeży Łagodny Fougere Perfumy dla Mężczyzn FM 831

Perfumy FM 831 odpowiednik Iceberg Homme kup online
Perfumy FM 831 od Federico MahoraTo zniewalający zapach, który łączy świeże, łagodne i aromatyczne nuty z ciepłą i drzewną bazą.
Zapach perfum otwierają orzeźwiające nuty głowy bergamotki, mandarynki i cytryny, które zapewniają orzeźwiający początek. Gdy zapach się uspokaja, odsłania nuty serca rabarbaru, kwiatu jabłoni i lawendy, dodając kompozycji nutę elegancji i łagodności. Wreszcie nuty bazy z drzewa cedrowego, mchu dębowego i drzewa sandałowego zapewniają ciepłą i ziemistą podstawę.
Świeże i cytrusowe otwarcie sprawia, że perfumy FM 831 są szczególnie odpowiednie na wiosnę i lato, wprawiając w dobry nastrój. Jednak jego drzewne i aromatyczne odcienie nadają mu wystarczającą głębię i ciepło, aby można je było nosić również w chłodniejszych miesiącach. Niezależnie od tego, czy jest to słoneczne popołudnie, czy rześki wieczór, perfumy mogą być dla Ciebie idealnym towarzyszem.
Jest dla mężczyzny, który bez wysiłku łączy siłę z łagodnością. Kluczem jest wybór stroju, który odzwierciedla Twój osobisty styl i podkreśla świeżość i męskość zapachu.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 831? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Iceberge Homme. FM 831 odpowiednik, zapach fougere z nutą lawendy.

Nuty zapachowe perfum FM 831 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: bergamota, mandarynka, nuty zielone.
  2. Nuta serca: lawenda, rabarbar, kwiat jabłoni.
  3. Nuta bazy: drzewo sandałowe, mech dębowy, drzewo cedrowe, piżmo.
Rodzina zapachów: fougere.
Charakter: przejrzysty, świeży, łagodny.
831 FM inspirowany Iceberg Homme
Pojemność: 50 ml
Zaperfumowanie: 20 %
Kod: 170831
Cena: 189,00 złIceberg Homme odpowiednik perfumy fm 831 męski

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390831
Cena: 1,80 zł831 FM inspirowany Iceberg Homme odpowiednik męski

1 komentarz:

  1. Anonimowy13:10

    Świeży, lekki, cytrusowy zapach. Zapach pozostaje we mnie przez wiele godzin. Świetnie nadaje się na wiosenne i letnie miesiące, głównie na codzienne i wieczorne imprezy.

    OdpowiedzUsuń