Kuszący Kwiatówo-Drzewny Zapach Damski FM 710

Perfumy FM 710 odpowiednik Good Girl Gone Bad By Kilian zamiennik
Perfumy FM 710 od Federico Mahora. Ten wykwintny zapach to harmonijne połączenie nut kwiatowych i drzewnych, które pozostawia niezatarte wrażenie.
Zapach perfum można opisać jako bukiet białych kwiatów przeplatanych słodkimi i kremowymi nutami. Początkowe nuty róży, jaśminu i osmantusa tworzą delikatną i kobiecą atmosferę, a nuty serca tuberozy i narcyza dodają zmysłowości i uwodzenia. Zapach FM 710 kończy się ciepłą i drzewną bazą, z nutami bursztynu i drzewa cedrowego, które pozostawiają kuszący i rozgrzewający ślad.
Jego kompozycja kwiatowa przywodzi na myśl kwitnące kwiaty i słoneczne dni, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem ciepłych wiosennych i letnich miesięcy oraz wietrznej pogody. Niezależnie od tego, czy spacerujesz po plaży, czy uczestniczysz w przyjęciu w ogrodzie, perfumy z pewnością dodadzą Ci kobiecego uroku i pewności siebie. Obudź w sobie wewnętrznego buntownika i pozwól, aby ten zapach stał się Twoim znakiem rozpoznawczym, pozostawiając niezatarte wrażenie.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 710? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Good Girl Gone Bad. FM 710 odpowiednik, zapach kwiatów z nutą drzewną.

Nuty zapachowe perfum FM 710 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: jaśmin, osmantus, róża
  2. Nuta serca: tuberoza, narcyz
  3. Nuta bazy: bursztyn, drzewo cedrowe
Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: kuszący, nonkonformistyczny
FM 710 inspirowany Good Girl Gone Bad
Pojemność: 50 ml.
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170710
Cena: 189,00 złGood Girl Gone Bad odpowiednik fm 710

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390710
Cena: 1,80 złPerfumy 710 FM opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz