Cytrusowo Kwiatowy Zapach Unisex FM 917

Perfumy FM 917 odpowiednik Jo Malone Orange Blossom zamiennik
Perfumy FM 917 od Federico MahoraPachnie pięknym kwiatem pomarańczy i sokiem z mandarynki. Ten zapach to szczęście zamknięte w butelce. To doskonałe połączenie cytrusowej świeżości i delikatnych nut kwiatowych.
Zapach otwiera wybuch żywej skórki pomarańczy, któremu towarzyszy delikatny i słodki kwiatowy bukiet. Wysychanie tych perfum zapewnia delikatne i ciepłe wykończenie.
Ze swoim słonecznym i orzeźwiającym aromatem nadaje się szczególnie na sezon wiosenny i letni. Jej podnoszący na duchu i energetyczny charakter sprawia, że idealnie nadaje się do noszenia w ciągu dnia, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, czy na spacer po parku. Perfumy FM 917 ucieleśniają ducha ciepłych, słonecznych dni i uzupełniają radosną atmosferę tych pór roku.
Zapach ten spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy cenią sobie naturalne piękno i orzeźwiające właściwości cytrusowych zapachów. Jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie wzajemne oddziaływanie cytrusowej świeżości i delikatnych niuansów kwiatowych. Zapach dobrze komponuje się z lekkimi i przewiewnymi ubraniami, wzmacniając ogólną atrakcyjność stroju.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 917? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Orange Blossom. FM 917 zamiennik, zapach cytrusowe z nutą kwiatową.

Nuty zapachowe perfum FM 917 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: pomarańcza, mandarynka, szałwia
  2. Nuta serca: jaśmin, kwiat pomarańczy
  3. Nuta bazy: miód, nuty słoneczne
Rodzina zapachów: cytrusowe.
Charakter: poważny z promiennym akcentem
FM 917 inspirowany Orange Blossom
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170917
Cena: 189,00 złJo Malone Orange Blossom odpowiednik FM 917

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390917
Cena: 1,80 złJo Malone Orange Blossom zamiennik. Perfumy 917 FM opinie.

1 komentarz:

  1. Anonimowy11:40

    Perfumy są miękkie i poważne z promiennym akcentem. Dla mnie pachnie kwiatem pomarańczy i odrobiną wetywerii na końcu. Ten zapach to jasny, wyjątkowo cytrusowy, świeżo-słodki, idealny na lato.

    OdpowiedzUsuń