Nieokiełznany Orientalno Kwiatowy Zapach Unisex FM 920

 

Perfumy FM 920 odpowiednik Tom Ford Ombre Leather zamiennik
Perfumy FM 920 od Federico MahoraJego zapach to bogata, ciepła i uwodzicielska mieszanka skóry, przypraw i nut kwiatowych. Dominująca nuta skóry nadaje temu zapachowi charakterystyczny i luksusowy charakter, a przyprawy dodają odrobiny egzotycznego uroku.
Jego intensywna i zaskakująca natura sprawia, że perfumy te szczególnie dobrze nadają się na chłodniejsze pory roku, takie jak jesień i zima. Pięknie współgra z zimnym powietrzem i tworzy przytulną i ciepłą atmosferę.
Perfumy FM 920 przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy cenią sobie odważne, nieposkromione i zaskakujące zapachy. Odwołuje się do osób, które emanują pewnością siebie, charyzmą i nutą tajemniczości. Ten zapach uzupełnia silną osobowość użytkownika i wzmacnia jego urok.
Jeśli chodzi o wybór stroju pasującego do tych perfum, popularnym wyborem jest wybieranie eleganckich i ostrych zestawów. Luksusowe i zmysłowe nuty zapachu płynnie łączą się ze strojem, który odzwierciedla pewną siebie i stylową osobowość. Pomyśl o skórzanych kurtkach, szytych na miarę garniturach lub szykownych sukniach wieczorowych.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 920? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Ombre Leather. FM 920 zamiennik, zapach orientalne z nutą kwitową.

Nuty zapachowe perfum FM 920 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: różowy pieprz, kadzidło, róża
  2. Nuta serca: skóra, czerwone owoce, szafran
  3. Nuta bazy: brzoskwinia, oud, bursztyn
Rodzina zapachów: orientalne.
Charakter: nieokiełznany, zaskakujący
FM 920 inspirowany Ombre Leather
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170920
Cena: 189,00 złTom Ford Ombre Leather odpowiednik FM 920

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390920
Cena: 1,80 złTom Ford Ombre Leather zamiennik. Perfumy 920 FM opinie.

1 komentarz:

  1. Anonimowy10:10

    Ładne, dobre perfumy. Miałem go, zanim zostałem wprowadzony do innych skórzanych zapachów. Skóra jest z przodu, reszta kloszy jest wkręcona tak, że nie można powiedzieć, czy to kwiaty, czy bursztyn. To wszystko jest obecne, ale skóra jest zawsze na pierwszym planie. Ale bez wątpienia jest to jedna z najlepszych kompozycji na temat skóry. Świetnie nadaje się do noszenia na zimno z galanterią skórzaną, dobrze podkreśla skórzane dodatki.

    OdpowiedzUsuń