Perfumy Kwiatowo Owocowe Wyważone Damskie FM 841

 

Perfumy FM 841 odpowiednik Maison Francis Kurkdjian A La Rose zamiennik

Perfumy FM 841 od Federico Mahora. Jest to zrównoważony, lekko-słodki owocowo-kwiatowy zapach. Ten zapach oddaje piękno i elegancję świeżych róż.
Zapach otwiera wybuch wibrującej i pikantnej bergamotki, która stopniowo ustępuje miejsca bujnemu bukietowi róż. Nuty serca odsłaniają aksamitne płatki róży, tworząc bogaty i pobłażliwy akord kwiatowy. Wreszcie zapach osadza się w ciepłej i zmysłowej bazie piżma, dodając głębi i długowieczności perfum.
Perfumy FM 841 to oda do kobiecości, deklaracja uniwersalnej miłości przetłumaczona na język perfum. Jeśli chcesz mieć piękną różę, ten zapach FM jest dla Ciebie.
Te wyjątkowe perfumy są szczególnie odpowiednie na sezon wiosenny i letni, kiedy przyroda jest w pełnym rozkwicie. Doskonale oddaje istotę tych żywych pór roku, dzięki czemu jest idealnym wyborem do noszenia w ciągu dnia.
Niezależnie od tego, czy jest współczesną romantyczką, miłośniczką natury, czy po prostu miłą kobietą, która docenia urok róż, ten zapach z pewnością zniewoli jej zmysły.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 841? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum a la rose. FM 841 odpowiednik, zapach kwiatówy z nutą owocową. Jest jak bukiet romantycznych róż; za sprawą statecznej kompozycji idealny dla wyważonych kobiet.

Nuty zapachowe perfum FM 841 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: bergamotka, liczi, liście gruszki
  2. Nuta serca: róża, magnolia, fiołek
  3. Nuta bazy: śliwka, piżmo
Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: wyważony, wyraźnie różany
FM 841 inspirowany A La Rose
Pojemność: 50 ml.
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170841
Cena: 189,00 zł  Maison Francis Kurkdjian A La Rose odpowiednik fm 841

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390841
Cena: 1,80 złPerfumy 841 FM opinie

1 komentarz:

  1. Anonimowy10:55

    Niesamowicie delikatna, krucha róża z lekkim porannym chłodem. To jak łyk pysznego chłodnego napoju, przyjemnie orzeźwiającego. Perfumy są bardzo przyjemne podczas upałów. Zapach jest bardzo kobiecy, delikatny, nastrojowy, ale jego trwałość jest równie lekka i wietrzna, jak radość, którą niesie. Najlepsze świeże perfumy różane.

    OdpowiedzUsuń