Suplement Diety Cholesterol

 

Suplement Diety Cholesterol wszystko pod kontrolą
Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. 
Synergiczna kompozycja substancji aktywnych wspomagających utrzymanie prawidłowej normy cholesterolu oraz biorących udział w procesach przemiany węglowodanów. Bogactwo aminokwasów, ekstraktów roślinnych i witamin polecanych w przypadku zaburzeń gospodarki lipidowej i podniesionego poziomu cukru we krwi.
Ekstrakt z czerwonego ryżu oraz tauryna pomagają zmniejszyć stężenie cholesterolu całkowitego, LDL oraz trójglicerydów. Ekstrakty z kurkumy i aronii wspierają właściwą pracę wątroby. L-arginina wpływa na obniżenie wagi i ciśnienia tętniczego. Inozytol, kwas liponowy, koenzym Q10 oraz witaminy z grupy B usprawniają metabolizm.
Zażyj 2 kapsułki w ciągu doby, rano i wieczorem podczas posiłku, popijając wodą.

Pojemność: 45,7 g | SYSTEM NA 30 DNI 60 KAPSUŁEK
Kod produktu: 801111
Cena: 149,00 złSuplementy diety sklep internetowy

1 komentarz:

 1. Cholesterol jest substancją podobną do tłuszczu17:46

  Jeśli u Ciebie lub u kogoś, kogo znasz, zdiagnozowano wysoki poziom cholesterolu, ważne jest, aby zrozumieć, czym jest cholesterol i dlaczego należy go kontrolować.
  Cholesterol jest substancją podobną do tłuszczu wytwarzaną przez wątrobę, a także pochodzi z przyjmowanych pokarmów, które są następnie rozkładane na cząsteczki zwane lipoproteinami. Twój organizm potrzebuje cholesterolu do produkcji hormonów, witaminy D i substancji, które pomagają trawić pokarm zwany żółcią.
  Lipoproteiny, które przenoszą cholesterol lipoprotein o niskiej gęstości lub cholesterolu LDL, znanego również jako „zły” cholesterol oraz lipoproteinę o wysokiej gęstości lub cholesterol HDL, znany również jako „dobry” cholesterol
  LDL przechodzi przez nasz krwiobieg, dostarczając cholesterol do komórek, które go potrzebują. Jeśli twoje ciało ma zbyt dużo LDL, może gromadzić się w ścianach twoich tętnic. LDL i inne substancje w ścianie tętnicy moczowej tworzą złogi tłuszczowe zwane płytką nazębną. Z biegiem czasu płytka nazębna może zwężać tętnicę i zmniejszać przepływ krwi. LDL przenosi cholesterol do płytki, dlatego LDL jest nazywany „złym” cholesterolem.
  Typowym miejscem, w którym może gromadzić się płytka nazębna, są tętnice wieńcowe, które są naczyniami krwionośnymi, które odżywiają serce. Ta nagromadzona płytka nazębna powoduje chorobę wieńcową i zwiększa ryzyko zawału serca. Płytki nagromadzone w innych tętnicach, takich jak tętnice szyjne w szyi, mogą zmniejszać przepływ krwi do mózgu i zwiększać ryzyko udaru.
  Twoja wątroba wytwarza również lipoproteinę o wysokiej gęstości lub HDL, znaną również jako dobry cholesterol. HDL pomaga usunąć nadmiar cholesterolu z komórek, tkanek i płytki nazębnej w naczyniach krwionośnych. Dlatego HDL nazywany jest dobrym cholesterolem. HDL zwraca nadmiar cholesterolu do wątroby, która usunie go z organizmu.

  OdpowiedzUsuń