Suplement Diety Liposomalna Witamina C

 

Szerokie spektrum działania
Zawiera najlepiej przyswajalną postać witaminy C, która doskonale się wchłania i dociera bezpośrednio do komórek docelowych.
Stworzony z wykorzystaniem unikalnej technologii opracowanej w celu uzyskania efektu większej trwałości, przeniknięcia bez strat przez błony biologiczne i zwiększenia efektywności (biodostępności). Zawiera najlepiej przyswajalną postać witaminy C (mikrostruktura otoczki zbudowana z roślinnych fosfolipidów), która doskonale się wchłania i dociera bezpośrednio do komórek docelowych. Odpowiedni dla wegan.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj o znaczeniu zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Stosowanie u kobiet w ciąży i matek karmiących oraz dzieci musi być konsultowane z lekarzem. Witamina C w jakiejkolwiek formie może powodować rozrzedzenie krwi. W przypadku stosowania leków obniżających krzepliwość krwi należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie zaleca się, aby produkt spożywały osoby ze skłonnościami do tworzenia się kamieni nerkowych oraz chorujących na kamicę nerkową.
Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po każdym użyciu upewnić się, że pojemnik jest prawidłowo zamknięty.
Zażyj 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłków, popijając wodą.

Pojemność: 48 g | SYSTEM NA 30 DNI 60 KAPSUŁEK
Kod produktu: 801146
Cena: 315,00 złSuplementy diety sklep internetowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz