Suplement Diety Reishi Extract

 

Czerpiąc z tradycyjnej medycyny chińskiej
Oparty na grzybach reishi uważanych za źródło długowieczności.
Reishi Extract to wszechstronny suplement diety, który opiera się na założeniach stosowanej po dziś dzień medycyny starochińskiej. Skrupulatnie dobrane składniki wpływają na wzmocnienie układu odpornościowego, poprawiają funkcjonowanie układu krążenia, a także sprzyjają utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Oparty na grzybach reishi uważanych za źródło długowieczności. Z cynkiem pomagającym w zachowaniu prawidłowych funkcji poznawczych.
Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Zażyj 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku, popijając wodą. 

Pojemność: 26 g | SYSTEM NA 30 DNI 60 KAPSUŁEK
Kod produktu: 801143
Cena: 189,00 złSuplementy diety sklep internetowy

1 komentarz:

  1. Anonimowy21:21

    Grzyby okazują się niesamowite i interesujące dla ludzkiego zdrowia. Miałem problemy z zasypianiem, a kiedy to robiłem, budziłem się co godzinę. Spróbowałem melatoniny, co sprawiło, że poczułem się okropnie i nie pomogło mi spać, a potem mój doktor dał mi pigułki na receptę, które również nic nie dały. Zrezygnowałem, ale niedawno dowiedziałem się o grzybach Reishi. Po około 2 tygodniach zażywania zacząłem zauważać różnicę w moim śnie. Łatwo zasnąć, a jeśli/kiedy się obudzę, mogę z łatwością zasnąć. To takie dziwne...

    OdpowiedzUsuń