Intrygujący Drzewno Kwiatowy Perfumy Unisex FM 939

 

Perfumy FM 939 odpowiednik Jo Malone Yellow Hibiscus zamiennik

Perfumy FM 939 od Federico Mahora. Te perfumy przywodzą na myśl słoneczny dzień na wybrzeżu, noszenie naszyjnika z kwiatami, przynosząc czyste i radosne uczucie.
Zapach najlepiej opisać jako kwiatowy raj, łączący słodką i cytrusową esencję hibiskusa z podnoszącym na duchu ciepłem żółtych kwiatów. Emanuje aurą radości i blasku, dzięki czemu jest idealny dla osób poszukujących żywego i słonecznego zapachu.
Te wyjątkowe perfumy są szczególnie odpowiednie na sezon wiosenny i letni, kiedy przyroda jest w pełnym rozkwicie. Uzupełnia ciepło słońca i żywe kolory otoczenia, dzięki czemu jest idealnym wyborem na jasne i słoneczne dni. Jej odświeżający i intrygujący charakter sprawia, że nadaje się do noszenia w ciągu dnia, niezależnie od tego, czy spacerujesz po kwitnącym ogrodzie, czy cieszysz się piknikiem w parku, czy też na wakacjach w słoneczny dzień na wybrzeżu.
Perfumy FM 939 spodobają się zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy cenią sobie piękno i elegancję zapachów kwiatowych. Jego żywy i optymistyczny charakter sprawia, że jest szczególnie atrakcyjny dla tych, którzy czerpią radość z życia i szukają zapachu, który odzwierciedla ich pełną życia osobowość. Jest odpowiedni dla osób, które preferują zapachy, które nie są zbyt ciężkie ani przytłaczające, ale mają delikatną i podnoszącą na duchu obecność.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 939? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Yellow Hibiscus. FM 939 zamiennik, zapach drzewne z nutą kwiatową.

Nuty zapachowe perfum FM 939 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: limonka.
  2. Nuta serca: jaśmin, róża.
  3. Nuta bazy: piżmo, żywica benzoesowa, bursztyn.
Rodzina zapachów: drzewne.
Charakter: intrygujący, słoneczny, wielowymiarowy.
FM 939 inspirowany Yellow Hibiscus
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170939
Cena: 189,00 złJo Malone Yellow Hibiscus odpowiednik FM 939

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390939
Cena: 1,80 złJo Malone Yellow Hibiscus zamiennik. Perfumy 939 FM opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz