Perfumy Aromatyczny Przywołujący Wspomnienia FM 950

 

Perfumy FM 950 odpowiednik Byredo De Los Santos zamiennik

Perfumy FM 950 od Federico Mahora. Zapach pozwala nam uzyskać dostęp do wspomnień, które przenoszą i łączą nas z przeszłością. W świecie perfumerii FM 950 jawi się jako urzekająca zapachowa podróż, która toczy się jak ponadczasowa odyseja.
Zapach otwiera intrygujące połączenie szałwii i eukaliptusa. W miarę rozwoju zapachu ujawniają się nuty serca wypełnione mirabelką i irysem. Korzeń irysa, „złoto” perfumerii, które dodaje luksusu. Nuty bazy z drzewa cedrowego i piżma zapewniają zmysłowy i trwały finał aromatu. Piżmo i drzewo cedrowe tworzą uczucie ciepła, które pozostaje na długo, pozostawiając niezapomniane wspomnienia.
Z każdą otwierającą się nutą zapach splata narrację, która jest zarówno urzekająca, jak i złożona, co czyni go charakterystycznym i cenionym dodatkiem do kolekcji koneserów perfum. Ci, którzy szukają inspiracji w zapachowych wspomnieniach, natychmiast połączą się z tymi perfumami, co jednocześnie zachęca do oddawania się zadumie.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 950? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum De Los Santos. FM 950 zamiennik, zapach kwiatów z nutą drzewną. 

Nuty zapachowe perfum FM 950 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: szałwia, szałwia muszkatołowa, eukaliptus
  2. Nuta serca: mirabelka, irys
  3. Nuta bazy: drzewo cedrowe, mech
Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: świeży, aromatyczny, przywołujący wspomnienia
FM 950 inspirowany De Los Santos
Pojemność: 50 ml.
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170950
Cena: 189,00 złByredo De Los Santos odpowiednik fm 950

Próbka FM perfumy
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390950
Cena: 1,80 złByredo De Los Santos zamiennik perfumy 950 FM opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz