Perfumy dla Kobiet Pełne Uroku i Mocy FM 856

 

Perfumy FM 856 odpowiednik Creed Wind Flowers zamiennik

Perfumy FM 856 od Federico Mahora. Perfumy są pełne uroku i mocy, przywołując na myśl kwitnące kwiaty i świeżość delikatnego wietrzyku. Jego zapach to harmonijne połączenie delikatnych nut kwiatowych i orientalnych nut.
Górne nuty perfum otwierają się eksplozją akordów cytrusowych. Te początkowe nuty przypominają kwitnący ogród z nutami cytrusów i moreli. W miarę ewolucji zapachu nuty serca odsłaniają bukiet róż i jaśminu, emanując kobiecym i romantycznym urokiem. Nuty bazy tych perfum są bogate i ciepłe, a składają się na nie drzewo sandałowe, tonka i ambra, które nadają zapachowi subtelną, orientalną głębię.
Na specjalne wieczory lub oficjalne wydarzenia ten kwiatowy zapach może dodać uroczego i eleganckiego charakteru Tobie i Twojemu strojowi. Perfumy te są idealnym wyborem dla kobiet, które lubią zapach emanujący kobiecością, wdziękiem i poczuciem naturalnego piękna.
Możesz poczuć, jak wszystkie kwiaty tańczą z wiatrem. Perfumy świetnie nadają się na ciepłą jesienną lub wiosenną pogodę. Zapach jest bardzo piękny i pyszny, jeśli lubisz kwiaty.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 856? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Wind Flowers. FM 856 odpowiednik, zapach kwiatówy z nutą orientalną.

Nuty zapachowe perfum FM 856 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: bergamotka, mandarynka, różowy pieprz, morela
  2. Nuta serca: róża, jaśmin, kwiat pomarańczy, nuty wodne
  3. Nuta bazy: paczula, drzewo sandałowe, bób tonka, bursztyn
Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: zwiewny, jednocześnie pełen wdzięku i mocy
FM 856 inspirowany Wind Flowers
Pojemność: 50 ml.
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170856
Cena: 189,00 zł  Creed Wind Flowers odpowiednik fm 856 world

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390856
Cena: 1,80 złPerfumy 856 FM opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz