Tytoń i Mandarynki w Butelce Perfum FM 949

 

Perfumy FM 949 odpowiednik Tobacco Mandarin Byredo zamiennik

PURE Royal 949 perfumy męski i damski. Te perfumy są harmonijną fuzją bogatego tytoniu i nut mandarynki. Odkryj pociągający i urzekający zapach mandarynki i perfum tytoniowych.
Ciepłe, otaczające nuty tytoniu płynnie łączą się z jasną i orzeźwiającą mandarynką, tworząc dobrze zrównoważony i intrygujący zapach. Ten zapach jest złożoną oddziaływaniem elementów, z nutą słodyczy i odrobiną przypraw, co czyni go naprawdę charakterystycznym.
Ten zapach jest odpowiedni na chłodne pory roku, co czyni go idealnym wyborem na czas jesienny i zimowy. W chłodniejszych miesiącach ciepło tytoniu dodaje przytulnego i pocieszającego elementu, podczas gdy mandarynki wywołuje wspomnienia letniego. Baza tytoniu dodaje elegancki i zmysłowy dotyk, dzięki czemu jest idealny na formalne wydarzenia lub romantyczne wieczory.
Może przemawiać zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, którzy szukają wyjątkowego i zrównoważonego zapachu, co czyni go doskonałym dodatkiem do każdej kolekcji perfum. Zapach ma pozostawić niezatarty wrażenie.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 949? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Tobacco Mandarin. Zapach kwiatów z nutą orientalną.

Nuty zapachowe perfum Pure Royal 949:
Nuta głowy: owoce jałowca, mandarynka, liść kolendry, kminek
Nuta serca: tytoń, irys, olibanum, labdanum
Nuta bazy: drzewo sandałowe, nuty skórzane, wanilia, bursztyn

Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: niepowtarzalny, przyciągający
FM 949 inspirowany Tobacco Mandarin
Pojemność: 50 ml.
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170949
Cena: 189,00 złAroma kup online FM Cena

Próbka FM perfumy
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390949
Cena: 1,80 złPerfumy 938 FM opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz