Waniliowe Luksusowe Perfumy Unisex FM 504

 

Perfumy FM 504 odpowiednik Bvlgari Le Gemme Orom zamiennik

Perfumy FM 504 od Federico Mahora. Nowoczesny waniliowy zapach. Jego bogaty, orientalny zapach to prawdziwe arcydzieło, idealne na chłodniejsze pory roku i wieczorne imprezy.
Zapach przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn ceniących luksus i doskonale komponuje się z eleganckim, ekskluzywnym strojem.
Nutami głowy tego zapachu są różowe ziarna pieprzu i szafran, które ustępują nutom serca z drewna cedrowego i oudu. Nuty bazy wanilii i żywicy benzoesowej zapewniają ciepłe i zmysłowe wykończenie. Ogólny efekt perfum to zapach emanujący elegancją, wyrafinowaniem i nutą zmysłowości.
Perfumy FM 504 te są idealne na sezon jesienno-zimowy, kiedy niższe temperatury na zewnątrz zwiększają ciepło i głębię zapachu. Szczególnie dobrze nadaje się do strojów wieczorowych, co czyni go idealnym wyborem na specjalne okazje lub romantyczne wieczory.
Perfumy przeznaczone są dla tych, którzy cenią w życiu piękniejsze rzeczy, emanujące pewnością siebie, urokiem i wyrafinowaniem. Jest przeznaczony dla osób, które przyciągają luksusowe zapachy, które pozostawiają trwałe wrażenie.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 504? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Le Gemme Orom. Zapach orientalne z nutą wanilii, perfumy damski i męski. Luksusowe perfumy w niskiej cenie.

Nuty zapachowe perfum FM 504 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: różowy pieprz, szafran
  2. Nuta serca: drzewo cedrowe, oud
  3. Nuta bazy: żywica benzoesowa, wanilia
Rodzina zapachów: orientalne.
Charakter: uzależniający, magnetyczny
FM 504 inspirowany Le Gemme Orom
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170504
Cena: 219,00 złBvlgari Le Gemme Orom odpowiednik fm 504

Próbka perfum
Próbka: 1,4 ml.
Kod: 390504
Cena: 1,80 złBvlgari Le Gemme Orom zamiennik Perfumy 504 FM opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz