FM 951 Perfumy Niepowtarzalny Drzewno Cytrusowy Unisex

 

Perfumy FM 951 odpowiednik Creed Original Vetiver zamiennik

Perfumy FM 951 od Federico Mahora. Pochodzący z bogatych nut wetiweru i tropikalnych owoców cytrusowych, zapach ten można określić jako wyjątkowy, atrakcyjny z orzeźwiającym akcentem.
Perfumy FM 951 po mistrzowsku łączą górne nuty świeżych cytrusów i bergamotki z nutami serca z wetywerii, drzewa sandałowego i kardamonu, a nuty bazowe perfum dodają ciepła. Ta mieszanka zapachów nadaje perfumom wyjątkową charakterystykę, gdzie perfumy rozpoczynają się świeżymi nutami i przechodzą w ciepłą, drzewną bazę, która podnosi na duchu.
FM 951 perfumy szczególnie dobrze nadają się na miesiące wiosenne i letnie ze względu na swój świeży, ziemisty profil. Jednak ziemiste nuty bazy sprawiają, że perfumy nadają się również na wczesną jesień.
Zapach ten przeznaczony jest dla mężczyzn, ale jego świeży i uniwersalny urok sprawia, że jest idealny dla kobiet, które preferują żywe, drzewne aromaty, mniej tradycyjnie kobiece zapachy.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 951? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Original Vetiver. FM 951 zamiennik, zapach drzewne z nutą cytrusową.

Nuty zapachowe perfum FM 951 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: świeże cytrusy, cytryna
  2. Nuta serca: kardamon, nuty drzewne
  3. Nuta bazy: paczula, ambra, drzewo cedrowe
Rodzina zapachów: drzewne.
Charakter: niepowtarzalny, przyciągający, wyszukany.
FM 951 inspirowany Original Vetiver
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170951
Cena: 189,00 złCreed Original Vetiver odpowiednik fm 951

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390951
Cena: 1,80 złCreed Original Vetiver zamiennik. Perfumy 951 FM opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz