FM 957 Perfumy Aromatyczny Kwiatowy Drzewny Unisex

 

Perfumy FM 957 odpowiednik Jo Malone Intense Myrth & Tonka zamiennik

Perfumy FM 957 od Federico Mahora. Perfumy te charakteryzują się bogatym orientalnym zapachem, połączeniem przytulnego ciepła i uwodzicielskiego aromatu, co czyni je wyjątkowym wyborem w świecie luksusowych zapachów.
Zapach perfum otwierają się żywiczne nuty mirry, które wydzielają lekko słodki i dymny aromat, otulając noszącego zasłoną tajemniczości. Nuty serca zmiękczają silną mirrę i zapewniają kojące ciepło. Bazę uzupełniają nuty wanilii i kaszmeranu, zwiększające trwałość zapachu.
Bogaty i otulający zapach sprawia, że FM 957 perfumy to doskonały wybór na jesień i zimę, zapewniając przytulne ciepło, które pięknie kontrastuje z chłodną pogodą. Jej wyrafinowany i nieco tajemniczy aromat sprawia, że idealnie sprawdzi się na wieczornych imprezach, kolacjach czy romantycznych wieczorach.
Perfumy są odpowiednie dla osób z zamiłowaniem do eleganckich, lekko aromatycznych, które są zarówno uwodzicielskie, jak i pocieszające.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 957? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Intense Myrth & Tonka. FM 957 zamiennik, zapach orientalne z nutą kwiatową.

Nuty zapachowe perfum FM 957 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: cynamon, pomarańcza
  2. Nuta serca: mirra, róża, olibanum
  3. Nuta bazy: bób tonka, drzewo gwajakowe, kaszmir, piżmo
Rodzina zapachów: orientalne.
Charakter: aromatyczny, uwodzicielski
FM 957 inspirowany Intense Myrth & Tonka
Pojemność: 50ml
Zaperfumowanie: 20%
Kod: 170957
Cena: 189,00 złApple Brandy on the Rocks By Kilian odpowiednik fm 957

Próbka perfum
Próbka: 1,4 ml.
Kod: 390957
Cena: 1,80 złIntense Myrth & Tonka zamiennik. Perfumy 957 FM opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz