Żel do Usuwania Kamienia i Rdzy

FM BK03 Żel do usuwania kamienia i rdzy
Żel do usuwania kamienia i rdzy. Niepokonany w walce z kamieniem i rdzą. Dzięki żelowej konsystencji doskonale przywiera do czyszczonych powierzchni, pozwalając działać aktywnym składnikom.
Unikalna receptura żelu ułatwia szybkie i skuteczne usuwanie osadów z kamienia, mydła, rdzawych plam i innych rodzajów zanieczyszczeń osadzających się na armaturze sanitarnej. Za jego sprawą dawny blask odzyskują nie tylko wanny, umywalki i muszle klozetowe, lecz także krany oraz prysznice. Pozostawia na czyszczonych powierzchniach delikatny aromat kwiatu pomarańczy. Dzięki konsystencji delikatnego żelu preparat utrzymuje się także na powierzchniach obłych (np. muszle klozetowe). Warstwa substancji powleka czyszczoną powierzchnię i pozwala działać środkom powierzchniowo czynnym.
Sposób użycia: Ustawić końcówkę spryskiwacza w pozycji ON. Spryskać środkiem zanieczyszczoną
powierzchnię, zostawić na chwilę, następnie spłukać lub zetrzeć na mokro i wytrzeć do sucha. W przypadku wątpliwości należy nanieść odrobinę żelu na niewidoczną część powierzchni w celu sprawdzenia, czy nie nastąpi jej uszkodzenie. Nie należy stosować do marmuru, kamienia, powierzchni porowatych, zanieczyszczonej ceramiki.
Składniki: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone. Zawiera kwas fosforowy, kwas amidosulfonowy.

Pojemność: 750 ml.
Kod: 706003
Cena: 26,90 zł

+rozpylacz
Kod: 981236
Cena: 31,39 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz