Prowokujący Orientalno-Owocowy Zapach FM 237

Perfumy FM 237 odpowiednik Christina Aguilera opinie
Perfumy FM 237 od Federico Mahora. Owocowe, słodkie perfumy waniliowe to zachwycający zapach, który łączy w sobie świeżość owoców z kojącą słodyczą wanilii. Ta aromatyczna mieszanka tworzy prowokujący i zalotny zapach.
Perfumy otwierają się wybuchem świeżych i owocowych akordów. Wraz z rozwojem zapachu zaczynają pojawiać się delikatne nuty kwiatowe, które dodają kompozycji nutę zalotności i elegancji. Wreszcie, ciepła i prowokująca baza dopełnia zapach, pozostawiając niezatarte wrażenie.
Jego świeże, kwiatowe i ciepłe nuty sprawiają, że nadaje się na różne pory roku i okazje. Jego słodki i żywy charakter sprawia, perfumy FM 237 jest szczególnie odpowiedni na wiosnę i lato, kiedy słońce świeci jasno, a przyroda jest w pełnym rozkwicie. Jednak jego ciepłe i zalotne odcienie sprawiają, że jest to również doskonały wybór na przytulne jesienne wieczory.
Kobieta, która nosi te owocowe, słodkie waniliowe perfumy, jest pewna siebie, a jednocześnie przystępna i lubi wyrażać swoją osobowość poprzez wybór tego zapachu.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 237? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum Aguilera. FM 237 zamiennik, zapach orientalne z nutą owocową.

Nuty zapachowe perfum FM 237 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: owoce egzotyczne, czarna porzeczka.
  2. Nuta serca: peonia, jaśmin, śliwka.
  3. Nuta bazy: wanilia, piżmo, ambra.
Rodzina zapachów: orientalne.
Charakter: prowokujący, zalotny.
237 FM inspirowany Christina Aguilera
Pojemność: 50 ml.
Zaperfumowanie: 20 %
Kod: 100237
Cena: 114,00 zł   Christina Aguilera odpowiednik perfum fm 237 damskie

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390237
Cena: 1,80 złChristina Aguilera zamiennik damskie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz