FM 239 Kwiatowo Orientalno Piżmowe Perfumy

Perfumy FM 239 odpowiednik Burberry The Beat zamiennik opinie
Perfumy FM 239 od Federico Mahora. Dzięki żywym i energetycznym nutom te perfumy odświeżają powietrze wokół Ciebie. Pulsuje harmonijną mieszanką pikantnych cytrusów, aromatycznych przypraw i egzotycznych kwiatów, tworząc symfonię intensywności.
Zapach perfum można określić jako świeży, żywy i energetyczny. Otwiera się wybuchem kardamonu i mandarynki, co nadaje mu pikantności. Nuty serca ujawniają delikatną mieszankę herbaty cejlońskiej, różowego pieprzu i dzwonka, dodając nutę kobiecości i elegancji. Wreszcie zapach osadza się w ciepłej i intensywnej bazie z drzewa cedrowego, wetiweru i piżma, tworząc subtelny, ale kuszący ślad.
Jego świeży i żywy charakter sprawia, perfumy FM 239 jest szczególnie odpowiedni na sezon wiosenny i letni, kiedy pogoda jest cieplejsza. Co więcej, jego energetyzujące właściwości sprawiają, że nadaje się do noszenia w ciągu dnia, niezależnie od tego, czy wybierasz się do biura, czy na niezobowiązujące wyjście.
Pamiętaj, że sam zapach może dodać elegancji każdemu zestawowi ubrań, więc nie bój się eksperymentować ze swoim osobistym stylem.
Jak pachnie perfum Federico Mahora 239? Zapach tych perfum podobny do zapachu perfum The Beat. FM 239 zamiennik, zapach kwiatowe z nutą orientalną.

Nuty zapachowe perfum FM 239 odpowiednik:
  1. Nuta głowy: kardamon, różowy pieprz, mandarynka.
  2. Nuta serca: irys, leśne dzwonki, cejlońska herbata.
  3. Nuta bazy: cedr, wetiwer, piżmo.
Rodzina zapachów: kwiatowe.
Charakter: wibrujący, intensywny.
239 FM inspirowany The Beat
Pojemność: 50 ml.
Zaperfumowanie: 20 %
Kod: 100239
Cena: 114,00 zł   Burberry The Beat odpowiednik perfum fm 239 damskie

Próbka perfum
Pojemność: 1,4 ml.
Kod: 390239
Cena: 1,80 złBurberry The Beat zamiennik damskie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz