Suplement Diety Beauty Detox

Suplement Diety Nutricode Beauty Detox
To produkt unikalny na skalę światową, który jednocześnie pozwoli zadbać Ci o kondycję organizmu, jak i o wygląd! Spirulina, będąca bogatym, naturalnym źródłem białka roślinnego o zawartości ponad 70%, wspomaga kontrolę wagi ciała, wspiera usuwanie toksyn z organizmu oraz zapewnia mu siły witalne. Z kolei zawarta w ekstrakcie z owoców aceroli naturalna witamina C
wspomaga syntezę kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry oraz stawów. To wyjątkowy suplement powstały na bazie najnowszych odkryć biotechnologicznych przy zachowaniu najwyższych standardów czystości.
Spirulina. Wyjątkowa alga, zaliczana do 10 najlepszych superproduktów, która zawiera 3-krotnie więcej białka niż mięso (ok. 70%) i więcej wapnia niż mleko. To jedno z najbogatszych źródeł chlorofilu i beta-karotenu oraz kwasów nukleinowych spośród wszystkich pokarmów zwierzęcych i roślinnych. Oczyszcza wątrobę i nerki z toksyn, odkwasza organizm i obniża poziom złego cholesterolu. Dzięki zawartości fenyloalaniny poprawia trawienie i wpływa na zahamowanie apetytu. To czyste „zielone złoto” dla naszego organizmu.
Aktywny kolagen.  Naturalny, morski kolagen pozyskiwany z łososia niehodowlanego – składnik o wyjątkowej czystości i koncentracji – zawarty w suplemencie Beauty Detox gwarantuje opóźnienie procesów starzenia się skóry, poprawę jej nawilżenia i zmniejszenie widoczności zmarszczek. Dodatkowo wpływa na zahamowanie stanów zapalnych prowadzących do uszkodzenia, bólu i utraty funkcjonalności stawów. Piękna, nawilżona, młodo wyglądająca skóra i doskonała kondycja stawów – od teraz ta niezwykła kombinacja jest w zasięgu Twoich możliwości.

Pojemność: 44,7 g
Kod produktu: 801014
Cena: 149,00 złSuplementy diety sklep internetowy

1 komentarz:

  1. FM Produkty12:05

    Uzupełnia poziom niezbędnych witamin i cennych minerałów, odtruwa organizm, wspomaga lifting i regenerację skóry od wewnątrz oraz korzystnie wpływa na stan stawów, cery, włosów i paznokci.

    OdpowiedzUsuń