Suplement Diety Vitality Boost i Magnesium Power

Suplement Diety Vitality Boost i Magnesium Power
To innowacyjny suplement diety składający się z sześciu pojemników wypełnionych po brzegi witalnością i energią. Dobrze przyswajalna płynna forma zapewnia najlepsze wchłanianie składników i niemal natychmiastowe działanie produktu. Preparat Vitality Boost jest prawdziwym zastrzykiem cennych składników odżywczych, które zapobiegają przemęczeniu organizmu. Natomiast
Magnesium Power uzupełnia organizm w magnez, który jest niezwykle istotny dla prawidłowego funkcjonowanie układu nerwowego, krążenia oraz mięśniowego. Skład Vitality Boost i Magnesium Power został tak opracowany, aby wszystkie składniki uzupełniały i wzmacniały swoje właściwości.
Vitality Boost. Podczas intensywnego dnia w pracy, na uczelni czy w trakcie wyczerpującej aktywności fizycznej przeciążony organizm wyczerpuje swoje zasoby energii. W związku z tym pogarsza się nasze samopoczucie – dopada nas zmęczenie, znużenie, zaczynamy być senni. Vitality Boost za sprawą ekstraktów z guarany i zielonej herbaty rewelacyjnie pobudza organizm do działania. Zawarte w produkcie składniki odżywcze regulują funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego, przywracają koncentrację i poprawiają nastrój.
Ekstrakt z guarany zawiera bardzo dużą dawkę kofeiny, która ma działanie pobudzające w przypadku zmęczenia fizycznego i psychicznego, dodaje energii, niweluje senność i znużenie, wzmacnia koncentrację i pamięć.
Niacyna, kwas pantotenowy, ryboflawina odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego – odpowiednio zarządzają gospodarką energetyczną organizmu, łagodzą napięcia nerwowe, pozytywnie wpływają na nastrój i sprawność intelektualną.
Ekstrakt z zielonej herbaty to naturalny antyutleniacz wspomagający walkę organizmu z wolnymi rodnikami.
Magnesium Power. Magnez odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie niemal wszystkich układów w organizmie. Bierze odpowiedzialność również za utrzymanie równowagi elektrolitowej. Dbanie o nią jest szczególnie ważne, gdy podczas wzmożonego wysiłku fizycznego lub umysłowego dużo pijemy, na przykład kawy, herbaty czy wody. Prowadzi to do wypłukiwania z organizmu cennych minerałów. Preparat Magnesium Power dzięki dużej dawce wysoko przyswajalnego magnezu wyrównuje poziom elektrolitów, pomagając zachować właściwą gospodarkę energetyczną.
Magnez jest odpowiedzialny za utrzymywanie równowagi elektrolitowej organizmu, wspiera organizm podczas wysiłku fizycznego i umysłowego, odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz krążenia, a także czuwa nad właściwą pracą mięśni.
Witamina B6 to sprzymierzeniec magnezu – zwiększa jego przyswajanie, ponadto wspomaga funkcje psychologiczne oraz odpowiada za właściwy metabolizm energetyczny organizmu.
Dzięki wygodnej, płynnej formie produktu organizm wchłania wszystkie składniki niezwykle szybko. Vitality Boost i Magnesium Power ma ponadto pyszny, orzeźwiający smak, co sprawia, że zażywanie go jest nie tylko dobroczynne dla organizmu, lecz jest także słodką przyjemnością. To witaminowy zastrzyk płynnej energii.

Pojemność: 6x25 ml
Kod produktu: 801203
Cena: 120,00 złSuplementy diety sklep internetowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz