Suplement Diety Zestaw System Magnezowy

Suplement Diety Zestaw System Magnezowy
Magnez magnezowi nierówny. Głównymi składnikami Zestaw System Magnezowy są cytrynian magnezu i L-pidolan magnezu. To związki organiczne, które według najnowszych badań cechują się doskonałą przyswajalnością przez człowieka. Poza tym Zestaw System Magnezowy to jedyny preparat na rynku, który nie tylko kompleksowo uzupełnia niedobory magnezu, lecz także zawiera
składniki odpowiednio wspomagające funkcjonowanie organizmu rano, po południu i wieczorem. Ich synergiczne działanie zapewni Ci błyskawiczną regenerację i doskonałą formę.
Tabletka na rano. Zawiera guaranę, mającą niemal 3 razy więcej kofeiny niż kawa oraz ekstrakt z żeń-szenia. To niezwykłe połączenie doskonale pobudza metabolizm, działa stymulująco na organizm i dodaje energii oraz wigoru. Oprócz tego pozytywnie nastraja i wzmacnia sprawność fizyczną i umysłową. Witamina B6 dba o prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a ponadto wzmacnia działanie magnezu oraz podnosi odporność.
Tabletka na popołudnie. Wzbogacona jest o naturalny wyciąg z bakopy dronolistnej, która wspomaga organizm w przypadkach spadku sił i witalności – pomaga się skoncentrować, polepsza samopoczucie i sprawia, że odzyskujesz niesamowite pokłady energii do działania. Jej właściwości wzmacnia kwas patentonowy, który pomaga odzyskać równowagę organizmu, niwelując stres i zmęczenie.
Tabletka na wieczór. Ma w składzie melisę i witanię ospałą, które łagodzą stany pobudzenia nerwowego, rozdrażnienia i stresu. Działają uspokajająco, odprężają organizm, pomagają się zrelaksować i spokojnie zasnąć. Poprawiają nastrój i pozytywnie wpływają na nocną regenerację organizmu. Witamina B6 ponownie wzmacnia działanie magnezu i wpływa na zachowanie równowagi organizmu. Rano znów obudzisz się z dużymi pokładami energii.
Unikalny 30-dniowy system składający się z 3 różnych tabletek spożywanych w trakcie dnia. Każda z nich zawiera magnez, wspomagający utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych oraz witaminy idealnie dopasowane do zmieniających się potrzeb organizmu w ciągu doby. Zapewnij swojemu organizmowi doskonałą kondycję przez cały dzień i całą noc. Dzięki MAGNESIUM 24 H SYSTEM TRIPLEX POWER obudzisz się z niesamowitymi pokładami energii, która będzie towarzyszyć Ci przez całą dobę.

Pojemność: 3 x 30 tabletek powlekanych
Kod produktu: 801009

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz