Suplement Diety Zestaw Witamin dla Niej 50+

Suplement Diety Zestaw Witamin dla Niej 50+
Kompleksowy zestaw witamin i minerałów wyselekcjonowanych specjalnie z myślą o wsparciu kobiecego organizmu w okresie przekwitania. Idealna kompozycja składników przywraca równowagę hormonalną, poprawia samopoczucie i korzystnie wpływa na zdrowie oraz piękny
wygląd, pozwalając w pełni korzystać z życia.
Koniczyna na szczęście. W okresie menopauzy w ciele kobiety gwałtownie spada poziom estrogenu. Gdy tak się dzieje, zaczyna ona odczuwać szereg uciążliwych dolegliwości. Najczęstszymi z nich są uderzenia gorąca, huśtawka nastrojów, nieustające rozdrażnienie i ciągła senność. Aby zwiększyć komfort psychiczny i fizyczny w tym czasie, zaleca się dostarczanie organizmowi składników estrogenopodobnych pochodzenia roślinnego – czyli fitoestrogenów. Niezastąpionym sprzymierzeńcem kobiet w okresie przekwitania jest koniczyna czerwona, którą zawarliśmy w składzie Witamin dla Niej 50+. Ta wyjątkowa roślina to niezmierzone bogactwo wyśmienicie przyswajalnych przez organizm izoflawonów, które przynoszą upragnione ukojenie w klimakterium. Koniczyna nie musi być czterolistna, aby przynosić szczęście.
Niezbędne witaminy i minerały. W czasie przekwitania organizm kobiety jest niezmiernie podatny na choroby, zwłaszcza te dotykające układ krwionośny i kostny. Oprócz suplementacji fitoestrogenów zaleca się zadbać o dostarczanie odpowiednich składników odżywczych. Dlatego Witamin dla Niej 50+ to starannie wyselekcjonowana kompozycja witamin i minerałów stworzona z myślą o potrzebach dojrzałych kobiet. Dzięki nim będą tryskać witalnością i cieszyć się doskonałą kondycją, a codzienne obowiązki nie będą stanowiły już żadnego problemu.

Pojemność: 30 i 60 tabletek powlekanych
Kod produktu: 801012

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz