Suplement Diety Antycellulitowy

Suplement Diety Antycellulitowy
Innowacyjna odpowiedź na współczesny problem dotykający nie tylko kobiety, ale także i mężczyzn – tzw. pomarańczową skórkę. Działa dwukierunkowo, interweniując zarówno u źródła problemu, jak
i niwelując jego negatywne efekty. Starannie wyselekcjonowane wyciągi roślinne wspierają oczyszczenie organizmu z toksyn oraz utrzymują właściwy metabolizm tłuszczów, przyczyniając się do redukcji cellulitu. Preparat wspomaga również zachowanie prawidłowej masy ciała, a także ujędrnia i uelastycznia skórę.
Skąd się bierze cellulit?
Cellulit to powszechnie występujący, uciążliwy problem, który dotyka nie tylko kobiety, lecz coraz częściej również mężczyzn. Przeważnie pojawia się w okolicach piersi, brzucha i ud w formie grudek tłuszczu wyczuwalnych na powierzchni skóry. Przyczyn jego powstawania jest wiele, jednymi z nich są:
  • nieprawidłowa gospodarka hormonalna – gdy w organizmie jest podwyższony poziom estrogenów przy jednoczesnym niedoborze progesteronu
  • siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej
  • niewłaściwa dieta – nadmierne spożywanie cukru i soli
  • palenie papierosów
  • uwarunkowania genetyczne
Moc ziołowych składników dla jędrnej i gładkej skóry:
Ekstrakt z kurkumy – wspiera oczyszczanie organizmu i utrzymanie właściwego metabolizmu tłuszczów, co niweluje oznaki cellulitu, a także zwiększa uczucie sytości.
Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej – pomaga zachować jędrną i elastyczną skórę oraz odpowiednią strukturę tkanki tłuszczowej.
Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej – zawiera forskolinę, która poprzez wpływ na procesy metaboliczne tłuszczów wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i widocznie wpływa na zmniejszenie pomarańczowej skórki.
Ekstrakt z nostrzyka i kasztanowca utrzymuje optymalne ukrwienie, które jest jedną z kluczowych metod leczenia cellulitu.

Spożyj 2 tabletki w ciągu dnia i każdorazowo popij wodą.
Pojemność: 33,6 g.
Kod produktu: 801036
Cena: 199,00 zł

1 komentarz:

  1. Od zawsze miałam cellulit na udach. Zacząłem pić tabletki antycellulitowe i zapomniałem o cellulicie. Ten produkt jest naprawdę dobry, jeśli chcesz pozbyć się cellulitu. Myślę, że jest coś pożytecznego w przyjmowaniu tych suplementów, więc będę kontynuował przez kolejny miesiąc. Skończę pierwszą butelkę i kupię następną.
    Ćwiczenia, zdrowa dieta i tabletki pomagają mi w walce z cellulitem.

    OdpowiedzUsuń