Suplement Diety VIT-D3 Droops

 

Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu immunologicznego oraz wchłanianiu wapnia i fosforu. Wspiera utrzymanie zdrowych zębów i kości oraz właściwego poziomu wapnia we krwi. Zawarta w preparacie witamina D3 pozyskiwana jest z surowców najwyższej jakości – alg hodowanych w Europie. Odpowiedni dla wegetarian i wegan. 
Szacuje się, że około 80% wzmacniającej odporność witaminy D w organizmie powstaje w wyniku skórnej syntezy pod wpływem promieni słonecznych1. Jej efektywność zależy od wielu czynników, m.in. szerokości geograficznej, zachmurzenia, poziomu zanieczyszczenia powietrza, wieku czy karnacji. Dlatego, aby dostarczyć sobie odpowiednią dawkę tzw. witaminy słońca niezależnie od warunków atmosferycznych czy indywidualnych cech, Instytut Żywności i Żywienia zaleca jej suplementację zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych przez cały rok.

Dzieci powyżej 1. roku życia: Zażyj 2 krople dziennie. Dorośli – zażyj 5 kropel dziennie. Odmierz porcję za pomocą kroplomierza na łyżeczkę. Spożyj przed posiłkiem. Przed użyciem wstrząśnij.
Pojemność: 10 ml.
Kod produktu: 801204

Kup z FM World

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza