Zapachy Zodiaku

Perfumy a data urodzenia. Wybór charakterystycznego zapachu o zrównoważonym pH i płynnie wtapiającym się w skórę jest niezwykle osobistym wyzwaniem. Ktoś preferuje świeże nuty kwiatowe, ktoś preferuje ciepłe, piżmowe aromaty. Dowiedz się, który zapach jest dla Ciebie odpowiedni na podstawie ustawienia gwiazd. Znaki ziemi mogą czuć komfort dzięki drzewnemu zapachowi. Znaki wodne mogą czuć komfort dzięki słodkim i orzeźwiającym zapachom, podczas gdy znaki ognia potrzebują czegoś bardziej odważnego i pikantnego. W przypadku znaków powietrznych lekki i cytrusowy zapach może przekazać ich wolny charakter.
Przeczytaj o wszystkich 12 horoskopach związanych ze znakami zodiaku dla perfumy. Do każdego znaku zodiaku znajdziesz idealne perfumy.

Co Twój znak zodiaku mówi o Twoim wyborze perfum?Zapewne nie warto wybierać perfum według znaku zodiaku, opierając się wyłącznie na powyższej liście. W końcu nasze doznania węchowe mogą nam wskazać bardziej poprawne rozwiązanie tego bardzo, bardzo trudnego zadania. Jednak wielu astrologów twierdzi, że powiązania między aromatami a człowiekiem są zbyt silne, mają ogromne znaczenie, a ponadto mogą nawet przyczynić się do nabycia przez człowieka pewnych cech. Okazuje się więc, że za pomocą pewnych aromatów, a więc naszych ulubionych perfum, które dobieramy zgodnie z zaleceniami astrologów, w zależności od znaków zodiaku, możemy wpływać na uczucia innych. Jeśli chodzi o przychylność, sympatię, a nawet miłość – taka właściwość duchów może być bardzo przydatna. W każdym razie nie pomijajmy doświadczenia i wiedzy starożytnych astrologów i starajmy się wykorzystać je na naszą korzyść w stosunku do bogatego asortymentu nowoczesnych perfumy.

1 komentarz:

  1. Anonimowy19:45

    Cały czas używam FM i jestem bardzo zadowolona, mój narzeczony również. Pachną bardzo długo, szczególnie te z feromonami.

    OdpowiedzUsuń